Landsmesterskapet Diplom og Norgesmesterskapet for Ungdom 2013

Her finner dere alle resultater og vinnere fra Landsmesterskapet i Diplomboksing 2013 og Norgesmesterskapet for Ungdom 2013.
Publisert: mandag 25. november 2013

Portrettbilder av vinnerne i NM Ungdom er nederst i artikkelen
Actionbilder fra mesterskapene finner dere på vår Facebookside: https://www.facebook.com/norgesbokseforbund

-----------------------------

VINNERE STÅR FØRST:



Semifinaler Landsmesterskap Diplom 2013


36 kg C

Apti Ylasov, FUVO - Tobias Veste, Haugesund 3-0

40 kg B

Ali Ahmad, Ørnulf - Eskil Andersen, TK 3-0

 

40 kg B

Martin Skogheim, Ski BK - Kristian Haugen, Gran  3-0

 

57 kg A

Bao Vo, Askim - Simen Grimsmo, Ulf-an 2-1

 

63 kg A

Adam Chagaev, FUVO - Sebastian Pedersen, FUVO 2-1

 

57 kg B

Adrian Quanvik, Jessheim - Brage Hajum  3-0

 

48 kg B

Bernhard Askedalen, TK - Imre Lian, Ski BK  3-0

 

50 kg B

Don Emini, Jessheim - Mansur Gutsiev, FUVO  3-0

 

63 kg B

Lasse Kjøsnes, Ulf-an - Abid Klassa, Sp-09   2-1

 

50 kg B

Magnar Sarre, TK - Ali Dara, TK  2-1

 

54 kg B

Lars Røed, Vestby - Sondre Auten, Vestby  3-0

 

63 kg B

Sivert Nygård, Ulf-an - Hasan Souid, TK 2-1

 

70 kg A

Daniel Johansen, Sp-09 - Albion Rexhaj, Askim 2-1

 


Finaler Landsmesterskapet Diplom 2013

46 kg C jenter

Julie Øverland, Trym - Julie Løken, Askim 2-1

 

60 kg B jenter

Lea Heineberg, Drammen BK - Lene M. Gjerde, Ulf-an 3-0

 

60 kg A jenter

Madeleine Engelsen, Vestby - Sofie M. Bentsen, Grimstad  3-0

 

34 kg C

Vetle Hestnæs, TK - Stephan Senn 3-0

 

36 kg C

Eliaz Raza, Sp-09 - Apti Ylyasov, FUVO  2-1

 

42 kg C

Trym Bekke, Drammen BK - Emre Guzey, B-30  3-0

 

52 kg C

Jann Olav Eggen, B-30 - Pål E. Dyste, Raufoss 2-1

 

57 kg C

Stanislav Perchevskiy, B-30 - Dzjunid Ozdamirov, FUVO  3-0


66 kg C

Sondre Huvstad, TK - David Voldstad, TK   3-0

 

40 kg B

Martin Skogheim, Ski BK - Ali Ahmad, Ørnulf  3-0

 

44 kg B

Isak Rytter, Ulf-an - Julian Volden, Vestby  3-0

 

48 kg B

Bernhard Askedalen, TK - Emil Skibnes, B-30 3-0

 

50 kg B

Don Emini, Jessheim - Magnar Sarre, TK  3-0

 

54 kg B

Dzjohar Ozdamirov, FUVO - Lars H. Røed, Vestby  2-1

 

57 kg B

Adrian Quanvik, Jessheim - Andreas Hagen, B-30 AB-3

 

60 kg B

Christian Torblå, Jessheim - Aleksander Virtanen, Grimstad 3-0

 

63 kg B

Sivert Nygård, Ulf-an - Lasse Kjøsnes, Ulf-an  2-1

 

75 kg B

Dennis Hofstad, B-30 - Sadik Al Kofi, B-30  3-0

 

57 kg A

Bao Vo, Askim - Jørgen Lindahl, Moss  2-1

 

63 kg A

Adam Chagaev, FUVO - Vegard Kinn, Vestby  2-1

 

66 kg A

Emil Kaasa, TK - Thomas Juberg, Trym  3-0

 

70 kg A

Daniel Johansen, Sp-09 - Emilian Kruzka, FUVO  3-0

 

80 kg A

Henrik Røsand, B-30 - Benjamin Askedalen, TK 3-0

Beste Diplom-gutt: Martin Skogheim, Ski BK

Beste Diplom-jente: Lea Heineberg, Drammen BK
Beste Klubb i LM-Diplom: Tønsbergkameratene og B-30

--------------------------------------

 

 


Kvartfinaler NM-Ungdom


75 kg

Karel Geheb, Stavanger - Gurkirt Singh, Sentrum   3-0

 

75 kg

Shamsudin Shamilov, Sp-09 - Jens Nossum, Ulf-an  2-1

 

 

 

Semifinaler NM-Ungdom

 

54 kg

Vebjørn Fossheim, Ski BK - Abubakar, B-30   TKO-I 3r

 

60 kg

Ole Petter Hvamstad, Gran - Patrick Folgerød, Stord  3-0

 

75 kg

Admir Tikvesa, RBK - Markus Kallevik, Haugesund  3-0

 

75 kg

Shamsudin Shamilov, Sp-09 - Karel Geheb, Stavanger 3-0

 

 

Finaler NM Ungdom 2013

54 kg

Adrian Haug, Pors - Vebjørn Fossheim, Ski BK  3-0

 

57 kg  

Stian Børresen, Fredrikstad BK - Habib Al Kofi, B-30  3-0

 

60 kg

Anders Eggan, Trym - Ole Petter Hvamstad, Gran 3-0

 

63 kg

Oscar H. Furulund, Ski BK - Victor Minge, Sarpsborg 3-0

 

66 kg

Hassan Zakrijev, Fuvo BK - Jon Anders Vollan, Åmot 3-0

 

75 kg

Admir Tikvesa, Raufoss BK - Shamsudin Shamilov, Sp-09  2-1

 

80 kg

Jonas Sønsteby Raufoss, BK - Islam Ismailov, Aik Lund 3-0

 

 

Beste bokser: Jonas Sønsteby, Raufoss BK

Beste klubb: Raufoss BK
Beste finaletaper: Shamsudin Shamilov, Sp-09

 

 

 

54 kg Adrian Haug, Pors

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




 

57 kg Stian Børresen, Fredrikstad BK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 kg Anders Eggan, Trym

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

63 kg Oscar H. Furulund, Ski BK

 

66 kg Hassan Zakrijev, Fuvo BK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

75 kg Admir Tikvesa, Raufoss BK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

80 kg Jonas Sønsteby Raufoss, BK