Sportsjef Per Arne Skau har ferdigstilt Rankinglistene for Herrer og Damer i klassene ungdom, junior og senior per 1. desember 2019:

 

Ungdom gutter:

52 kg
1) Michael F. Silden              TK

54 kg
1) Fredrik F. Silden               TK
2) Johannes L. Evang          Ørnulf IF
3) Kristoffer Østman            Ålesund BK

57 kg
1) Erik W. Strømhaug         B-30
2) Magnus K. Hansen          Stavanger BK

60 kg
1) Bismellah Azimi               Horten BK
2) Nickolaj B. Paphalmy       Drøbak BK
3) Ferdinand J. Bakke          Pors BK

63 kg
1) Per H. Aarø                      Pors BK
2) Ahmed U. Shidokaev       Viking BK

66 kg
1) Adam Arsaev                    AIK-Lund
2) Rinor Ramadani               Drøbak BK
3) Connrad S. Georgsen      Ski KBK
4) Didrik S. Gundersen        Spkl. Ulfan

70 kg
1) Eliaz K. Raza                     Sportsklubben 1909
2) Brage Elverhøi                  Romerike BK
3) Adrian L. S. Hjelset          Sportsklubben av 1909
4) Matin K. Raza                    Sportsklubben av 1909
5) Emil R. Mathisen              Raufoss BK

75 kg
1) Markus E. Øvald               Pors BK
2) Dennis Bøe Dahl              B-30
3) Keano M. N Davidsen      Imås BK 

+80 kg
1) Muslim Yusopov              Jessheim BK
2) Markus R. Sliva                Børsa Idr. Lag
3) Oskar S. Sørensen           Aurland BK
4) Markus A. Tjong               FUVO
5) Johan A. Mellem               Bodø BK

 

Ungdom jenter:

48 kg
1) Jenny Simonsen              B-30

 54 kg
1) Mirjam S. Pedersen          Jessheim BK

60 kg
1) Naltina Wenneck              TK
2) Sara Melgård                    Gran BK 

63 kg
1) Anniken Holthe                 Jessheim BK
2) Dina V. Gudmunseth        B-30           

70 kg
1) Sunniva Hofstad               B-30

                       

Junior gutter:

56 kg
1) Hirshav Malla                    B-30
2) Noman K. Admadzai        Raufoss BK

64 kg
1) Andreas J.V.S Johnstad  Drøbak BK
2) Saam J. K. Farahi             Kobotn BK
3) Julian P. Aspdahl             Jessheim BK 

69 kg
1) Riad X. Doroci                  Oslo BK
2) Nicolai O. Møller               Skien BK
3) Harman M. Omar              Pors BK
4) Icaros D. C. Santos          Moss BK
5) Shfiqullah Neyazi             Nord Hordaland BK

75 kg
1) Jehad Ibrahim                   Bergen Sparta
2) Sigurd Glemmestad         Raufoss BK
3) Mehdi M. Jouga                Drøbak BK

91 kg
1) Reesal M. Rauf                 Drøbak BK
2) Dzjunid N. Ozdamirov      FUVO

+91 kg
1) Phillip Wallace                  AIK- Lund
2) Hussein H. Nowafly          Raufoss BK

 

Junior jenter:

57 kg
1) Benedicte F. Silden          TK
2) Anabelle Bruun                TK

81 kg
1) Michelle E. Heimdal         Spkl. Ulfan
2) Noorah Nadjar                  Stjørdal KBK

 

Senior herrer:

60 kg
1) Bader N. Sager                 B-30

64 kg
1) Martin Skogheim              Frontline
2) Adrian T. Haug                Pors BK
3) Zohour A. Noori                Raufoss BK
4) Biniam Gerebrhan            Bergen Sparta

69 kg
1) Don Emini                         Fighter BK
2) Fredrik Thoresen              Sportsklubben av 1909
3) Mohamed Amsalkhir        Oslo BK
4) Iskender Ekinci                 Fagen 26 

75 kg
1) Mindaugas Gedminas      AIK- Lund
2) Alborz Sabet                     Sportsklubben av 1909
3) Adrian S. Hagen               Romerike BK
4) Faisal Fanna                     Sportsklubben av 1909
5) Sigurd Møllmann              B-30
6) Mohammed S. Muse        Oslo BK
7) Karl F. K. Farahi               Kolbotn BK
8) Ahmed Anan                     Sportsklubben av 1909

81 kg
1) Alexander Martinsen      Oslo BK
2) Karl W.V. Bruun                Horten BK           

91 kg
1) Vilandas Valciukas           Ørnulf BK
2) Ahmed A.E. Elfattah         Oslo BK
3) Edvardo A.D. Nygård       Raufoss BK
4) Aleksander Gundersen    Grimstad BK
5) Sivert Nygård                    Spkl. Ulfan

+91 kg
1) Elmin Zivcic                      Stjørdal KBK

 

Senior damer:

48 kg
1) Perzin Nazari                    Ørnulf IF
2) Ahadi L. Francine             TK

51 kg
1) Veronica K. Losvik              Bergen AK

57 kg
1) Elise M. J Finstad             Horten BK 

64 kg
1) Therese S. Olsen              Romerike BK 

69 kg
1) Madeleine Angelsen         Vestby IL
2) Anya H. Bjerke                  Horten BK 

75 kg
1) Julie Holthe                      B-30
2) Aurora R. Kjekshus          Sportsklubben av 1909

————————————————————–

Sportsjef Per Arne Skau har ferdigstilt Rankinglistene for Herrer og Damer (Elite/Senior) per. 20. april 2019:

Rankingliste for senior damer og herrer 

Herrer:

60 kg
1) Adrian T. Haug                                 Pors BK
2) Bader N. Sager                                 B-30
3) Briam H. Gerebrhan                        Bergen Sparta

64 kg
1) Hadi H. Srour                                    TK
2) Martin Skogheim                                Armada BK

69 kg
1) Yusof M. Abid                                   Viking BK
2) Hadi Mohammadi                              Bergen Sparta
3) Mohamed Amsalkhir                        OBK

75 kg
1) Mindaugas Gedminas                     AIK-Lund
2) Alborz Sabet                                     SP09
3) Faisal Fanna                                      SP09

81 kg
1) Aleksander L. Martinsen                OBK
2) Surkho Shamilov                             SP09
3) Dennis Hofstad                                B-30

91 kg
1) Vilandas Valciukas                           Ørnulf IF
2) Shamsudin Shamilov                        SP09
3) Ahmed A. E. Elfattah                       TK

+91 kg
1) Elmin Zivcic                                       Stjørdal KBK
2) Erlend H. Salmon                                Grimstad BK
3) Tobias B. Yrvin                                  Bergen Sparta

 

Damer:

48 kg
1) Perzin Nazari                                    Ørnulf IF
2) Kamilla Kameron                              Drammen BK

51 kg
1) Veronica K. Losvik                           Bergen AK
2) Sira Bjong                                          Ørnulf IF

54 kg
1) Camilla Johansen                             Raufoss BK

57 kg
1) Nicole I. Martinez                            OBK

60 kg
1) Katrine Ø. Steingrimsen                  TK
2) Henriette O. Vasstrand                   Viking BK

64 kg
1) Kristina Mordal                                OBK
2) Siri Rundberget                                Ørnulf IF

69 kg
1) Madeleine Angelsen                      Vestby IL
2) Åshild Sørskår                                  Vestby IL
3) Julie G. Holthe                                  B-30

75 kg
1) Sara S. Wedø                                    Trym BK
2) Trine N. Fiplingdal                              BergenS                                                                                                                   

——————————————————–

 

Sportsjef Per Arne Skau har ferdigstilt Rankinglistene for Ungdom og Junior per. 21 November 2018:

RANKINGLISTE FOR UNGDOM OG JUNIOR HØSTEN 2018

Ungdom jenter
54 Kg
1) Benedicte F. Silden                    TK
2) Andrea S. Byrgin                         OBK  

60 kg
1) Anniken Holthe                           Jessheim BK 

63 kg
1) Ingela Ø. Eikrem                         Molde BK

70 kg
1) Synnøve Elverhøi                        Jessheim BK

80 kg
1) Noorah Nadjar                           Stjørdal KBK

 

Ungdom gutter
50 kg
1) Magomed Arsaev                       AIK-Lund

54 kg
1) Lional V. Charles                        Ørnulf IF

60 kg
1) Mehdi AL- Gazzi                          Arendal BK
2) Nikolaj B. Paphamy                    Drøbak BK
3) Ahmed Shidokaev                      Viking BK
4) Azim Bismellah                           Horten BK 

63 kg
1) Per Aarø Holthe                          Vestmar BK
2) Ole Andreas Bromseth              Spkl- Ulfan
3) Jakob Einarsen                            Bergen AK
4) Thomas Langeland                    Aurland BK

66 kg
1) Eliaz R. Knobelauch                    SP09
2) Andreas V.S Johnstad Drøbak BK
3) Shfiqullah Neyazi                        Norhor BK
4) Shafiqulla Ahmadzai                  DBK

70 kg
1) Kim Muriaas                                DBK
2) Mehrab Noorullah                     Pors BK

75 kg
1) Marcus Øvald                              Pors BK
2) Muslim Yusupov                         Jessheim BK
3) Skjalg Zaneski                              Heiane BK

80+ kg
1) Ken Curraj Leonhardsen           Spkl- Ulfan
2) Philip W. Gabrielsen                  AIK- Lund
3) Reesal Arshad                             Drøbak BK

 

Junior jenter
54 kg
1) Anabelle Bruun                           TK

75 kg
1) Aurora K. Reite                           B-30

 81 kg
1) Michelle E. Heimdal                   TK

 

Junior gutter
56 kg
1) Bader N. Saqer                           B-30
2) Noman K. Ahmadzai                  Raufoss BK
3) Jamal A. Nakhla                          Skien BK 

60 kg
1) Sayed B. Kazemi                         Raufoss BK
2) Sayed M. Behesthi                     Vestby BK
3) Andreas Reppe                           B-30
4) Basel Srour                                  TK

64 kg
1) Martin Skogheim                        Armada BK
2) Daniel Grande                             Grimstad BK
3) Zohour A. Noori                         Raufoss BK
4) Gullam M. Bermaki                    Bergen Sparta
5) Riad Xani Doroci                         OBK

69 kg
1) Don Emini                                    Jessheim BK
2) Nicolai P. Møller                        Skien BK
3) Sigurd Glemmestad                    Raufoss BK
4) Adrian P. Hagen                          Romerike BK
5) Konrad N. Strøm                        AIK- Lund

75 kg
1) Faissal Fanna                            SP09
2) Aleksander H. Wik                      Jessheim BK
3) Mohammed Alhabbash              BAK

81 kg
1) Vincent S. Traore                       Horten BK
2) Martin Linchausen                     Bodø BK
3) Mahdi Mohammadi                   Bergen Sparta

 

————————————————————————————————-
Sportsjef Per Arne Skau har ferdigstilt Rankinglistene per 2 april 2018:

RANKING SENIOR HERRER PR. 02.04. 2018

60 KG

1) Rolf Lavarez                                               Fredrikstad BK
2) Ola Grong                                                   Trym IL


64 KG

1) Hadi Srour                                                   Tønsbergkameratene
2) Mikael Gomez                                            Ørnulf IF
3) Adrian Tobias Haug                                    Pors BK
4) Erik Grong                                                  Trym IL                                


69 KG

1) Ruslan Shidokaev                                       Viking BK
2) Thord E. Johnson                                       Vestmar BK
3) Johan Sereba                                             Sportsklubben av 1909
4) Hadi Jet Li Mohammadi                             Bergen Sparta
5) Askay Mohamed                                        Drammen BK
6) Barzan Palany                                            Grimstad BK
7) Mohamed Amsalkhir                                  Oslo BK
8) Jørgen Cindahl                                           Moss BK

 


75 KG

1) Mindaugas Gedminas                                 AIK Lund
2) Alborz Sabet                                               Sportsklubben av 1909
3) Dennis Hofstad                                           Bokseklubben av 1930

 81 KG

1) Surkho Shamilov                                        Sportsklubben av 1909
2) Alexander Martinsen                                   Oslo BK
3) Islam Ismailov                                             AIK- Lund

 

91 KG

1) Shamsudin Shamilov                                  Sportsklubben av 1909
2) Robert Paulsbyen                                       Raufoss BK
3) Lars Christian Johnsen                               Trym IL
4) Morten Dåbu                                               Grimstad BK
5) Jan Erik Vårdal                                           Bergen Sparta

 

+91 kg

1) Elmin Zivcic.                                               Stjørdal BK
2) Tobias Yrvin                                                Bergen Sparta
3) Marko Frankovic                                        Drøbak BK

 

 

RANKING JUNIOR HERRER PR. 02.04. 2018

60 kg

  1. Martin Skogheim                                Armada BK
  2. Basel Srour                                         Tønsbergkameratene
  3. Zayed Kazemi                                   Raufoss BK
  4. Noman K. Ahmadzai                          Raufoss BK

64 kg

  1. Daniel Grande                                    Grimstad BK
  2. Andreas Reppe                                   Bokseklubben av 1930
  3. Zohour A. Noori                                  Raufoss BK
  4. Guhllam M. Bermaki                          Bergen Sparta
  5. Sayed M. Beheshti                             Vestby BK

69 kg

  1. Don Emini                                           Jessheim BK
  2. Håvard Illing                                        Tønsbergkameratene
  3. Pål Edvin Dyste                                  Raufoss BK
  4. Nickolay O. Møller                              Skien BK
  5. Sigurd Glemmestad                            Raufoss BK  

75 kg

  1. Mathias E. Noel                                  Bergen AK
  2. Furkan F. Cirak                                   Drammen BK

81 KG

  1. Vinsent S. Traore                                Horten BK
  2. Mahdi Mohammedi                             Bergen Sparta

 

RANKING UNGDOM HERRER PR 02.04.2018

48 kg

  1. Magomed Arsaev                          AIK-Lund

52 kg

  1. Ole A. Bromseth                            Spkl. Ulfan

57 kg

  1. Mehedi AL- Gazzsi                        Arendal BK 

60 kg

  1. Icaros Santos                                 Moss BK 

63 kg

  1. Andreas S. Johnstad                 Drøbak BK

66 kg

  1. Kim Muriaas                                 Drammen BK

70 kg

  1. Ismail Yusopov                            Jessheim BK

75 kg

  1. Macus Øvald Pors                      Pors BK
  2. Muslim Yusopov                         Jessheim BK

80 kg

  1. Reesal Ahrsad                            Drøbak BK
  2. Mahir Kalkan                               Drammen BK

+80 kg

  1. Ken Curraj                                   Spkl-Ulfan BK

 

RANKING SENIOR DAMER PR 02.04.2018

48 kg

  1. Perzin Nazari                                          Ørnulf BK
  2. Faiza Herzin                                           Oslo BK

51 kg

  1. Veronika Losvik                                         Bergen AK
  2. Aleksandra Devina                                    Tromsø BK
  3. Maria Simonsen                                         Bokseklubben av 1930

54 kg

  1. Kristine Tollefsen                                        Bokseklubben av 1930
  2. Sira Bojang                                                 Ørnulf BK
  3. Andrea Bukkholm                                       AIK- Lund

57 kg

  1. Henriette Vasstrand                                    Viking BK
  2. Siri Rundeberget                                         Ørnulf IF

60 kg

  1. Ingrid Egner                                                  Oslo BK
  2. Katrine Steingrimsen                                     Tønsbergkameratene
  3. Bente A. Bjørnevold                                       Bokseklubben av 1930
  4. Else E. M. Findstad                                        Horten BK
  5. Nickole Martinez                                            Oslo BK

64 kg

  1. Madeleine Angelsen                                       Vestby BK
  2. Kristine Mordal                                                Oslo BK
  3. Åshild Sørskår                                                Vestby BK
  4. Anya Bjerke                                                    Horten BK

69 kg

  1. Julie Holthe                                                     Jessheim BK 

75 kg

  1. Marianne P. Bygdenes                                   Bodø BK
  2. Martin Kjartansdottir                                        Bokseklubben av 1930
  3. Trine Nilsen                                                     Bergen Sør BK

RANKING JUNIOR DAMER PR 02.04.2018

51 kg

  1. Anabelle Bruun                                               Tønsbergkameratene

54 kg, 57 kg, 60 kg, 64 kg, 69 kg

Ingen ranket

75 kg

  1. Michelle E. Heimdal                                        Spkl-Ulfan
  2. Aurora K. Reite                                               Bokseklubben av 1930

 

RANKING UNGDOM DAMER PR 02.04.2018

51 KG

  1. Benedicte F. Silden                                         Tønsbergkameratene

54 kg

  1. Silje M. Pedersen                                            Jessheim BK

57 kg og 60 kg

Ingen ranket

63 kg

  1. Ingela Ørstavik Eikrem                                  Molde BK

66 kg

Ingen ranket

70 kg

  1. Synne L. Elverhøi                                           Jessheim BK

75 kg, 80 kg og +80 kg

Ingen ranket

—————————————————————————–

Gamle lister:

Sportsjef Per Arne Skau har ferdigstilt Rankinglistene per 01. oktober 2017:

 

  RANKING SENIOR HERRER PR. 01.10. 2017
Vekt:   Navn: Klubb:
56 KG 1 Andreas Eggan Trym BK
2 Ratthathammanun Saenphakdi AIK- Lund
 
60 KG 1 Bernard A. Torres Gran BK
2 Adrian T. Haug Pors BK
 
64 KG 1 Hadi Srour TK
2 Kevin Grønnlund SP09
 
69 KG 1 Jamshid Nazari AIK-Lund
2 Ruslan Shidokaev Grimstad BK
3 Mindaugas Laurinautis Molde BK
4 Askay Mohamed Drammen BK
5 Barzan Palany Grimstad BK
6 Hadi Jet Li Mohammadi Bergen Sparta
7 Mohamed Amsalkhir Oslo BK
8 Jørgen Cindahl Moss BK
9 Maikel Gomez IF Ørnulf
 
75 KG 1 Mindaugas Gedminas AIK Lund
2 Anders Eggan Trym
3 Alborz Sabet SP-09
4 Martin Larsen Trondhjem BK
 
 
81 KG 1 Islam Ismailov AIK Lund
2 Alexander Martinsen Oslo BK
3 Shurko Shamilov SP09
 
91 KG 1 Armintas Dluckys Grimstad BK
2 Jan Erik Vårdal Bergen Sparta
3 Morten Dåbu Grimstad BK
4 Elmin Zivcic Feliz BK
5 Lars Christian Johnsen B-30
 
+91KG 1 Adrian Daniel Frederking Bergen Sparta
   
  RANKING SENIOR DAMER:
Vekt:   Navn: Klubb:
48 kg 1 Faiza Herzi OBK
  2 Perzin Nazari Ørnulf BK
   
51 kg 1 Veronica Losvik Bergen AK
   
   
57 kg 1 Grete Kraugerød Trym BK
  2 Jacquline Bryant OBK
   
60 kg 1 Kristin Soot OBK
  2 Anne Tjønndal Bodø BK
   
64 kg 1 Madeleine Angelsen Vestby BK
   
69 kg   Ingen ranket
   
75 kg 1 Martine Kjartansdottir B-30
  2 Elisabeth Olsen Askim BK
   
  RANKING FOR UNGDOM HERRER (2001-2002)  
Vekt:   Navn: Klubb:
       
46 kg 1 Magomed Arsaev AIK-Lund
   
52 kg 1 Atilla Navid Arendal BK
   
54 kg 1 Mhedi Al- Gazzi Arendal BK
  2 Ole A. Bromseth Spkl. Ulfan
   
57 kg 1 Icaros Santos Moss BK
   
60 kg 1 Basel Srour TK
  2 Gullam M. Bermaki Bergen Sparta
  3 Sakaria Mohammed SP09
   
63 kg 1 Markus Sundstrøm SP09
  2 Andreas S. Johnstad Drøbak BK
   
66 kg 1 Pål E. Dyste Raufoss BK
  2 Gorich Khan Drammen BK
  3 Ismail Yusopov Jessheim BK
   
70 kg 1 Aleksander H. Wik Jessheim BK
  2 Sigurd Glemmestad Raufoss BK
  3 Oliver Larsen Aurland BK
   
75 kg   Ingen ranket
   
80 kg 1 Mahadi Mohammadi Bergen Sparta
   
  RANKING FOR JUNIOR HERRER (1999 – 2002)  
Vekt:   Navn: Klubb:
56 kg 1 Ferhan Negash Heiane BK
   
60 kg 1 Martin Skogheim Armada BK
  2 Sander Johannsen Askim BK
  3 Sayed Kazemi Raufoss BK
   
64 kg 1 Daniel Grande Grimstad BK
  2 Andreas Reppe B-30
  3 Adrian Hagen Jessheim BK
   
69 kg 1 Don Emini Jessheim BK
  2 Håvard Illing TK
  3 Yunus Caglar OBK
   
75 kg 1 Emil Kaasa TK
  2 Dennis Hofstad B-30
  3 Mathias Noel Bergen AK
  4 Benjamin Johnsrud Drammen BK
   
81 kg 1 Shamsudin Shamilov SP09
  2 Nabil Belkir Arendal BK
   
91 kg   Ingen ranket
 
91 kg+ 1 Tobias Yrvin Bergen Sparta
  2 Hajit Shing Raufoss BK
     
  RANKING FOR UNGDOM DAMER (2001 – 2002)  
Vekt:   Navn: Klubb:
52 kg 1 Anabelle Bruun TK
   
54 kg 1 Amalie Østeby Askim BK
   
57 kg   Ingen ranket
   
60 kg   Ingen ranket
   
63 kg   Ingen ranket
   
66 kg   Ingen ranket
   
70 kg 1 Synne Elverhøi Jessheim BK
  2 Ævind Qaderzade Pors BK
   
75 kg 1 Michelle Heimdal Spkl.Ulfan

 


————————————————————————————————————-

RANKINGLISTE FOR UNGDOM  01.01.2017

 

50 kg                   1)          Glenn Ahmed Ali                         Ørnulf BK

                            2)          Trym Bekke                                  Drammen BK

 

54 kg                   1)          Sander Johansen                         Askim BK

                            2)          Adrian Olsen                                 Fredrikstad BK

 

57 kg                   1)          Martin Skogheim                           Armada BK

                            2)          Basel Srour                                    TK

 

60 kg                    1)          Nasir A. Haidari                           Vestmar BK

                              2)          Daniel Grande                             Grimstad BK

                              3)          Joakim Johnsrud                        TK

                              4)          Andreas Reppe                           Trondhjem BK

                              5)          Domenic Cruz                              SP09

                              6)          Leoul Teferan                               Trym BK

 

63 kg                     1)          Don Emini                                     Jessheim BK

                              2)          Håvard Illing                                  TK

                              3)          Sayed B. Kazemi                           Vestmar BK

                              4)          Adrian Hagen                                Jessheim BK

 

66 kg                     1)          Pål Edvin Dyste                             Raufoss BK

                              2)          Aleksander H. Wiik                        Bodø BK

                              3)          Yunus Calgar                                 Oslo BK

                              4)          Zabiullah Navnozi                          Vestmar BK

 

70 kg                     1)          Benjamin Johnsrud                      Drammen BK

                              2)          Mykhailo Chepaikin                       Trym BK

                              3)          Mathias Noel                                  Bergen AK

                              4)          Sigjerd Kirsebom                           Trym BK

                              5)          Sigurd Glemmestad                       Raufoss BK

 

75 kg                     1)          Hazara Z. Ali                                   Vestmar BK

                              2)          Rashid K. Salamov                         Lillehammer BK

 

80 kg                     1)          Henrik Einarsen                             Sotra BK

                              2)          Ibragim Mataev                              Lillehammer BK

 

RANKINGLISTE JUNIOR 01.01.2017

 

56 kg                     1)          Ferhan Negash                             Heiane BK

                              2)          Sherhyar Khan                             Rambukk BK

 

 

60 kg                     1)          Jørgen Cindahl                            Moss BK

                              2)          Mukhtar Haidari                           Vestmar BK

                              3)          Rahmatullah Mohamedi              Vestmar BK

                              4)          Robin Bryhn                                 Drammen AK

 

64 kg                     1)          Thord E. Johnson                        Vestmar BK

                              2)          Simen Grimsmo                           Ulfan BK

                              3)          Ole Petter Hvamstad                    Gran BK

                              4)          Aleksander Virtanen                    Grimstad BK

 

69 kg                     1)          Stian Børresen                             Fredrikstad BK

                              2)          Hadi Mohammadi                         Bergen Sparta BK

 

75 kg                     1)          Albion Rexhaj                               Askim BK

                              2)          Emil Kaasa                                    TK

                              3)          Dennis Hofstad                              B-30

 

81 kg                     1)          Shamsudin Shamilov                   SP09

                              2)          Feras Sami                                    Bergen Sparta BK

 

91 kg                     INGEN RANKET

 

+91 kg                   1)          Harjit Singh                                   Raufoss BK

                              2)          Martin Hølland                               FUVO

                              3)          Jonas Kilabov                                SP09

 


Tidligere Ranking lister klikk her