Her ligger linker til mange sider på nettet. Noen er mer aktive enn andre! Gi oss tilbakemelding hvis det mangler linker til gode aktive sider som du mener burde vært med her.

Ungdomsatsing:

Link til påmelding https://boksing.no/treningssamling-for-ungdom/

Dommerkurs:

Påmelding Modul 1 diplomdommer  Påmelding modul 2 kretsdommer  

Antidoping:
Antidoping Norge: http://www.antidoping.no/
Regler og skjema for medisinske fritak: http://www.antidoping.no/regler/medisinsk-fritak-tue/
Rent idrettslag: http://www.rentidrettslag.no/
Ren utøver: http://www.renutover.no/

 

Norske klubber og aktuelle norske sider:

Klubb over sikt fra NIF  KLIKK HER
AIK-Lund: http://boxing-aiklund.no
Apollo Boxing: http://www.apolloboxing.no/
Bokseklubben av 1930: http://www.b-30.no/
Dingo Bokseklubb: http://www.dingo-bokseklubb.no
Pors Boksegruppe: http://www.porsboksing.no
Moldekameratene: http://www.moldekameratene.no/
Ørnulf IF: http://www.ørnulf.no/#if-rnulf
Oslo BK: http://www.oslobokseklubb.no/
Bodø Bokseklubb: http://www.bodobokseklubb.no/
Drammen Bokseklubb: http://www.boksing.net
Mo Bokseklubb: http://www.mobokseklubb.no
Bergen Sparta: http://www.bergensparta.no/
Flekkefjord BK: http://www.flekkefjord-bk.com
Ski BK: http://www.kampsport.as
Jessheim Bokseklubb www.jessheimbokseklubb.no
Sportsklubben-09: http://www.sportsklubben1909.no
Bergens Atletklubb: http://www.bergenak.no
FUVO Boxing-Team: http://www.klubbinfo.no/fuvoboxing-team/index.shtml
Bjørgvin Bokseklubb: http://www.bjorgvin-boksing.no
Ulf-an BK: http://www.ulf-an.no
Champions BK: http://www.championskickboxing.no
Fredrikstad BK: http://www.fredrikstadbokseklubb.com
Tønsbergkameratene: http://www.tkboksing.no
Askim Bokseklubb: http://www.askimbokseklubb.no
Fighter BK: http://www.fighter.org
Vestby BK: http://vestbyboksing.webs.com/
Bergen Boxing Klubb: http://www.bergenboxingklubb.com
Drøbak BK: http://www.drobakboksing.no
Raufoss Bokseklubb: http://www.raufossbokseklubb.no
Drammen Atletklubb: http://www.da-boksegruppa.com
IL Røyken og Spikkestad: http://www.ilros.no/boksing (Facebook: IL Ros Boksing)
Moss BK: https://www.facebook.com/mossbokseklubb
Grimstad Bokseklubb: https://grimstadbk.com

For et bedre idrettsmiljø, nei til rus og tobakk: http://www.timeout.as
Norges Idrettshøyskole: http://www.nih.no
Idrett og ledelse: http://www.idrettogledelse.no
Norsk boksehistorisk blogg: http://www.norskboksehistorie.blogg.no
Norway Fight Night: http://www.norwayfightnight.no

Organisasjoner og nasjonale sider:
Internasjonale amatørbokseforbundet: www.aiba.org
Europeiske amatørbokseforbundet: www.eubc-boxing.org
NIF: www.idrett.no
Svenske Bokseforbundet: www.swebox.se
Danske Bokseforbundet: www.dabu.dk