Rankinglister per 1. desember 2019 (02.12.2019)

Sportsjef Per Arne Skau har ferdigstilt Rankinglistene for Herrer og Damer i klassene ungdom, junior og senior per 1. desember 2019:

 

Ungdom gutter:

52 kg
1) Michael F. Silden              TK

54 kg
1) Fredrik F. Silden               TK
2) Johannes L. Evang          Ørnulf IF
3) Kristoffer Østman            Ålesund BK

57 kg
1) Erik W. Strømhaug         B-30
2) Magnus K. Hansen          Stavanger BK

60 kg
1) Bismellah Azimi               Horten BK
2) Nickolaj B. Paphalmy       Drøbak BK
3) Ferdinand J. Bakke          Pors BK

63 kg
1) Per H. Aarø                      Pors BK
2) Ahmed U. Shidokaev       Viking BK

66 kg
1) Adam Arsaev                    AIK-Lund
2) Rinor Ramadani               Drøbak BK
3) Connrad S. Georgsen      Ski KBK
4) Didrik S. Gundersen        Spkl. Ulfan

70 kg
1) Eliaz K. Raza                     Sportsklubben 1909
2) Brage Elverhøi                  Romerike BK
3) Adrian L. S. Hjelset          Sportsklubben av 1909
4) Matin K. Raza                    Sportsklubben av 1909
5) Emil R. Mathisen              Raufoss BK

75 kg
1) Markus E. Øvald               Pors BK
2) Dennis Bøe Dahl              B-30
3) Keano M. N Davidsen      Imås BK 

+80 kg
1) Muslim Yusopov              Jessheim BK
2) Markus R. Sliva                Børsa Idr. Lag
3) Oskar S. Sørensen           Aurland BK
4) Markus A. Tjong               FUVO
5) Johan A. Mellem               Bodø BK

 

Ungdom jenter:

48 kg
1) Jenny Simonsen              B-30

 54 kg
1) Mirjam S. Pedersen          Jessheim BK

60 kg
1) Naltina Wenneck              TK
2) Sara Melgård                    Gran BK 

63 kg
1) Anniken Holthe                 Jessheim BK
2) Dina V. Gudmunseth        B-30           

70 kg
1) Sunniva Hofstad               B-30

                       

Junior gutter:

56 kg
1) Hirshav Malla                    B-30
2) Noman K. Admadzai        Raufoss BK

64 kg
1) Andreas J.V.S Johnstad  Drøbak BK
2) Saam J. K. Farahi             Kobotn BK
3) Julian P. Aspdahl             Jessheim BK 

69 kg
1) Riad X. Doroci                  Oslo BK
2) Nicolai O. Møller               Skien BK
3) Harman M. Omar              Pors BK
4) Icaros D. C. Santos          Moss BK
5) Shfiqullah Neyazi             Nord Hordaland BK

75 kg
1) Jehad Ibrahim                   Bergen Sparta
2) Sigurd Glemmestad         Raufoss BK
3) Mehdi M. Jouga                Drøbak BK

91 kg
1) Reesal M. Rauf                 Drøbak BK
2) Dzjunid N. Ozdamirov      FUVO

+91 kg
1) Phillip Wallace                  AIK- Lund
2) Hussein H. Nowafly          Raufoss BK

 

Junior jenter:

57 kg
1) Benedicte F. Silden          TK
2) Anabelle Bruun                TK

81 kg
1) Michelle E. Heimdal         Spkl. Ulfan
2) Noorah Nadjar                  Stjørdal KBK

 

Senior herrer:

60 kg
1) Bader N. Sager                 B-30

64 kg
1) Martin Skogheim              Frontline
2) Adrian T. Haug                Pors BK
3) Zohour A. Noori                Raufoss BK
4) Biniam Gerebrhan            Bergen Sparta

69 kg
1) Don Emini                         Fighter BK
2) Fredrik Thoresen              Sportsklubben av 1909
3) Mohamed Amsalkhir        Oslo BK
4) Iskender Ekinci                 Fagen 26 

75 kg
1) Mindaugas Gedminas      AIK- Lund
2) Alborz Sabet                     Sportsklubben av 1909
3) Adrian S. Hagen               Romerike BK
4) Faisal Fanna                     Sportsklubben av 1909
5) Sigurd Møllmann              B-30
6) Mohammed S. Muse        Oslo BK
7) Karl F. K. Farahi               Kolbotn BK
8) Ahmed Anan                     Sportsklubben av 1909

81 kg
1) Alexander Martinsen      Oslo BK
2) Karl W.V. Bruun                Horten BK           

91 kg
1) Vilandas Valciukas           Ørnulf BK
2) Ahmed A.E. Elfattah         Oslo BK
3) Edvardo A.D. Nygård       Raufoss BK
4) Aleksander Gundersen    Grimstad BK
5) Sivert Nygård                    Spkl. Ulfan

+91 kg
1) Elmin Zivcic                      Stjørdal KBK

 

Senior damer:

48 kg
1) Perzin Nazari                    Ørnulf IF
2) Ahadi L. Francine             TK

51 kg
1) Veronica K. Losvik              Bergen AK

57 kg
1) Elise M. J Finstad             Horten BK 

64 kg
1) Therese S. Olsen              Romerike BK 

69 kg
1) Madeleine Angelsen         Vestby IL
2) Anya H. Bjerke                  Horten BK 

75 kg
1) Julie Holthe                      B-30
2) Aurora R. Kjekshus          Sportsklubben av 1909

————————————————————–