NM KVINNER OG MENN 2019 – Kongepokaler til Hadi Srour og Camilla Johansen (10.03.2019)

Mesterskapet arrangeres i Oslo med Sportsklubben 1909 (SP-09) som teknisk arrangør. Seniormesterskapet arrangeres i Oslo Bokseklubbs lokaler: Jordals gata 12, 0657 Oslo

Mesterskapet streames LIVE hos vår samarbeidspartner www.Knockout.no : https://www.knockout.no/ og hos Nettavisen: https://www.nettavisen.no/sport/nettavisen-sender-nm-i-boksing/3423601428.html
———————————————————————–

Dere finner bilder fra alle finalen og alle vinnere på NBF sin Facebookside: https://www.facebook.com/norgesbokseforbund/

LIVE RESULTATER Finaler på søndag 10. mars kl.: 11:00:

Kamp Vekt Klasse Rødt Hjørne Klubb Blått Hjørne Klubb Resultat
26 48 kg Kvinner Finale Kamilla Kameron Drammen BK Perzin Nazari Ørnulf IF 0-5
27 60 kg Menn Finale Bader N. J. Saqer B-30 Adrian Tobias Haug Porsgrunn BK 0-5
28 64 kg Menn Finale Maikel Gomez Hechavarria Ørnulf IF Martin Skogheim Armada BK 0-5
29 69 kg Menn Finale Hadi Hassan Srour TK Yusof Mohammed Abid Viking BK 5-0
30 51 kg Kvinner Finale Sira Bojang Ørnulf IF Veronica Kim Losvik Bergen AK 0-5
31 60 kg Kvinner Finale Henriette Opsahl Vasstrand Viking BK Katrine Øverland Steingrimsen TK 0-5
32 75 kg Menn Finale Mindaugas Gedminas AIK Lund Alborz Sabet SP-09 5-0
33 57 kg Kvinner Finale Nicole Irgens Martinez Oslo BK Camilla Johansen Raufoss BK 0-5
34 64 kg Kvinner Finale Siri Rundberget Ørnulf IF Kristina Mordal Oslo BK 1-4
35 81 kg Menn Finale Alexander Martinsen Oslo BK Surkho Shamilov SP-09 5-0
36 69 kg Kvinner Finale Åshild Sørskår Vestby BK Julie Grini Holthe B-30 4-0
37 +91 kg Menn Finale Erlend Haugan Salmon Grimstad BK Elmin Zivcic Stjørdal KBK 0-5
38 91 kg Menn Finale Vilandas Valciukas Ørnulf IF Shamsudin Shamilov SP-09 5-0

Bestemannspremier Norgesmesterskapet i Boksing 2019:

Kongepokal Damer: Camilla Johansen, Raufoss BK
Kongepokal Herrer: Hadi Srour, TK
Forbundspokal Damer: Veronica Losvik, BAK
Forbundspokal Herrer: Mindaugas Gedminas, AIK Lund

Beste Klubb Herrer/Damer (delt mellom to klubber): Tønsbergkameratene og Oslo BK

——————————————————————————–

 

Resultater semifinalene på lørdag 9. mars klokken 13:00:

———————————————–

Resultater fra kvartfinaler fredag 8. mars:

——————————————————–

Det er gledelig å melde at det er hele 61 påmeldte (19 kvinner og 42 menn) til årets mesterskap, og under her er listen over alle påmeldte sortert på klubb og deretter fornavn på utøveren. Alle påmeldte til Seniormesterskapet 2019:

Fornavn Etternavn Kjønn Klubb
Islam Sjakhidovitsj Ismailov M Aik Lund
Jamshid Nazari M Aik Lund
Mindaugas Gedminas M Aik Lund
Amalie Anker Johansson K Arendal Bokseklubb
Fredrick Thoresen M Arendal Bokseklubb
Marius Hansen M Arendal Bokseklubb
Nabil André Belkhir M Arendal Bokseklubb
Martin Skogheim M Armada Bokseklubb Ski
Veronica Kim Losvik K Bergens Atletklubb
Biniam Hailab Gerebrhan M Bergens Sparta Spkl
Hadi Mohammadi M Bergens Sparta Spkl
Tobias Bognø Yrvin M Bergens Sparta Spkl
Bader Naser Jassim Saqer M Bokseklubben Av 1930
Dennis Hofstad M Bokseklubben Av 1930
Julie Grini Holthe K Bokseklubben Av 1930
Kamilla Cameron K Drammen Bokseklubb
Mohammad Asghar Ahmed M Drammen Bokseklubb
Ramla Ahmad K Fagen-1926 Bokseklubb
Erlend Haugan Salmon M Grimstad Bokseklubb
Hasan Ahmadi M Grimstad Bokseklubb
Morten Dåbu M Grimstad Bokseklubb
Alexander Lyseggen Martinsen M Oslo Bokse-Klubb
Kristina Mordal K Oslo Bokse-Klubb
Mohamed Amsalkhir M Oslo Bokse-Klubb
Mohammed Said Muse M Oslo Bokse-Klubb
Nicole Irgens Martinez K Oslo Bokse-Klubb
Omar Mohamed Shiha M Oslo Bokse-Klubb
Adrian Tobias Haug M Pors Boksing
Camilla Johansen K Raufoss Bokseklubb
Sayed Besmiliah Kazemi M Raufoss Bokseklubb
Zohour Ahmad Noori M Raufoss Bokseklubb
Adrian Sander Paulsen Hagen M Romerike Bokseklubb
Anders Rene Jensen M Skien Bokseklubb
Alborz Shafiei Sabet M Sp.kl. av 1909
Aurora Kjekshus Reite K Sp.kl. av 1909
Faissal Fanna M Sp.kl. av 1909
Shamsudin Shamilov M Sp.kl. av 1909
Surkho Shamilov M Sp.kl. av 1909
Elmin Zivcic M Stjørdal Kickboxingklubb
Sigurd Annexstad Mølmann M Tromsø Kampsportklubb
Christine Marie Mantalaba Tølløfsen K Trym IL
Lars Christian Johnsen M Trym IL
Sarah Sophie Wedø K Trym IL
Ahadi Francine Lukungu K Tønsberg Kameratene
Ahmed Abd Elfattah Elganainy M Tønsberg Kameratene
Amin Srour M Tønsberg Kameratene
Hadi Hassan Srour M Tønsberg Kameratene
Katrine Øverland Steingrimsen K Tønsberg Kameratene
Murtaza Barati M Tønsberg Kameratene
Åshild Moi Sørskår K Vestby IL
Henriette Opsahl Vasstrand K Viking Bokseklubb
Ruslan Umarovich Shidokaev M Viking Bokseklubb
Yusuf Mohammed Abid M Viking Bokseklubb
Jim Andreas Bertelsen M Ørnulf IF
Maikel Gomez Hechavarria M Ørnulf IF
Omar Mustafa Khalayli M Ørnulf IF
Perzin Nazari K Ørnulf IF
Shora Rezaie Jahromi K Ørnulf IF
Sira Bojang K Ørnulf IF
Siri Rundberget K Ørnulf IF
Vilandas Valciukas M Ørnulf IF

 

Påmeldte kvinner til Seniormesterskapet 2019:

Fornavn Etternavn Kjønn Klubb
Amalie Anker Johansson K Arendal Bokseklubb
Veronica Kim Losvik K Bergens Atletklubb
Julie Grini Holthe K Bokseklubben Av 1930
Kamilla Cameron K Drammen Bokseklubb
Ramla Ahmad K Fagen-1926 Bokseklubb
Kristina Mordal K Oslo Bokse-Klubb
Nicole Irgens Martinez K Oslo Bokse-Klubb
Camilla Johansen K Raufoss Bokseklubb
Aurora Kjekshus Reite K Sp.kl. av 1909
Christine Marie Mantalaba Tølløfsen K Trym IL
Sarah Sophie Wedø K Trym IL
Ahadi Francine Lukungu K Tønsberg Kameratene
Katrine Øverland Steingrimsen K Tønsberg Kameratene
Åshild Moi Sørskår K Vestby IL
Henriette Opsahl Vasstrand K Viking Bokseklubb
Perzin Nazari K Ørnulf IF
Shora Rezaie Jahromi K Ørnulf IF
Sira Bojang K Ørnulf IF
Siri Rundberget K Ørnulf IF

 

Påmeldte menn til Seniormesterskapet 2019:

Fornavn Etternavn Kjønn Klubb
Islam Sjakhidovitsj Ismailov M Aik Lund
Jamshid Nazari M Aik Lund
Mindaugas Gedminas M Aik Lund
Fredrick Thoresen M Arendal Bokseklubb
Marius Hansen M Arendal Bokseklubb
Nabil André Belkhir M Arendal Bokseklubb
Martin Skogheim M Armada Bokseklubb Ski
Biniam Hailab Gerebrhan M Bergens Sparta Spkl
Hadi Mohammadi M Bergens Sparta Spkl
Tobias Bognø Yrvin M Bergens Sparta Spkl
Bader Naser Jassim Saqer M Bokseklubben Av 1930
Dennis Hofstad M Bokseklubben Av 1930
Mohammad Asghar Ahmed M Drammen Bokseklubb
Erlend Haugan Salmon M Grimstad Bokseklubb
Hasan Ahmadi M Grimstad Bokseklubb
Morten Dåbu M Grimstad Bokseklubb
Alexander Lyseggen Martinsen M Oslo Bokse-Klubb
Mohamed Amsalkhir M Oslo Bokse-Klubb
Mohammed Said Muse M Oslo Bokse-Klubb
Omar Mohamed Shiha M Oslo Bokse-Klubb
Adrian Tobias Haug M Pors Boksing
Sayed Besmiliah Kazemi M Raufoss Bokseklubb
Zohour Ahmad Noori M Raufoss Bokseklubb
Adrian Sander Paulsen Hagen M Romerike Bokseklubb
Anders Rene Jensen M Skien Bokseklubb
Alborz Shafiei Sabet M Sp.kl. av 1909
Faissal Fanna M Sp.kl. av 1909
Shamsudin Shamilov M Sp.kl. av 1909
Surkho Shamilov M Sp.kl. av 1909
Elmin Zivcic M Stjørdal Kickboxingklubb
Sigurd Annexstad Mølmann M Tromsø Kampsportklubb
Lars Christian Johnsen M Trym IL
Ahmed Abd Elfattah Elganainy M Tønsberg Kameratene
Amin Srour M Tønsberg Kameratene
Hadi Hassan Srour M Tønsberg Kameratene
Murtaza Barati M Tønsberg Kameratene
Ruslan Umarovich Shidokaev M Viking Bokseklubb
Yusuf Mohammed Abid M Viking Bokseklubb
Jim Andreas Bertelsen M Ørnulf IF
Maikel Gomez Hechavarria M Ørnulf IF
Omar Mustafa Khalayli M Ørnulf IF
Vilandas Valciukas M Ørnulf IF