173 kamper under Nasjonal Diplom Cup 1.-2. Desember 2018! (05.12.2018)

Nasjonal Diplom Cup som gikk på Gystamarka Skole, Jessheim den 1.-2. Desember.

Det var påmeldt 83 Diplomboksere, hvor 71 av disse kom til innveiing Lørdag morgen. Vi var gjennom 173 Diplomkamper fordelt på 2 dager og i 2 ringer.

Denne Nasjonale Diplom Cupen var samtidig avsluttende for alle Diplomseriene Øst, Vest og Nord hvor premiene og resultatene for disse regionene ga følgende vinnere:

Diplomserien Nord 2018:
Gutt A:         Nicklas Stavnes                   B30
Jente A:       Jenny Simonsen                  B30
Gutt B:         Helene Berg                        B30
Jente B:       Aleksander Tyvoll                Sp.kl-Ulfan

Diplomserien Vest 2018:
Gutt A:         Oscar Sørensen                   Aurland BK
Jente A:       Sofia Sørensen                    Aurland BK
Gutt B:         Ulugbek Abdukajumov         Sotra BK
Jente B:       Ingen Diplombokser nådde kravene

DiplomSerie Øst 2018:
Gutt A:         Alkhazur Magamedev      Moss BK
Emil By Eriksen                Vestby IL
Jente A:       Naltina Wenneck              TK-Boksing
Gutt B:         Adland Temaev                Jessheim BK
Jente B:       Anniken Østeby                 Armada BK

Diplomserien Øst Beste klubb 2018:

  • Jessheim BK
  • Moss BK
  • TK- Boksing

Vinnere av Beltene:
Gutt:        Alkhazur Magamedev      Moss BK
Jente:      Naltina Wenneck               TK Boksing

Vinnere av fair play prisen var:
Naltina Wenneck               TK-Boksing  (på hovedbildet til venstre)
Brage Elverhøi                   Jessheim BK (på hovedbildet til høyre)

Alle vinnerene


Vinnerne av Diplombeltene 2018!

Resultatene av helgens Nasjonale Diplom Cup:

Z NASJONAL DIPLOM CUP 1.-2.- DESEMBER
Nr: Kl:     Vekt: Rødt hjørne: Klubb: Blått hjørne: Klubb: Poeng:
1 A 65-80 kg Aleksander Nedler Horten BK Brage A. Elverhøi Jessheim BK 23,5-31
2 A 65-80 kg Dorian Bartoszewski Grimstad BK Oskar S. Sørensen Aurland IL 23-29
3 A 65-80 kg Sander M.Kristiansen Sotra Spkl. Matin Raza SP09 18-24
4 B 38-42 kg Aleksander Ahmetovic Rambukk BK Leon Andre Stensrud Moss BK wo- Blå
5 B 38-42 kg Sivert Stein Jessheim BK Ulugbek Abdukajumov Sotra Spkl. 20,5-24
6 B 38-42 kg Benjamin Reinertsen Imås BK Syk wo-Blå
7 C 60-67 kg Naltina Wenneck TK Sara Melgård Gran BK 34-32
8 C 60-67 kg Sofia S. Sørensen Aurland IL Nora L. Johannessen B-30 28,5-24,5
9 C 60-67 kg Isidora B. Aravena B-30 Othillie Tiller Spkl- Ulfan 22-24,5
10 D 48-54 kg Anniken J. Østeby Armada BK Nadja Munkholm Struer ABK, DEN wo- Blå
11 D 48-54 kg Julie Enge Vestby IL Thoreya Pedersen Jessheim BK 25-22,5
12 D 48-54 kg Helene Berg B-30 Mirjam Segato Jessheim BK 27,5-30
13 E 52-55 kg Aleksander Ø. Tyvold Spkl.Ulfan Erik Wang Strømhaug B-30 24,5-27,5
14 E 52-55 kg Sebastian Birkeland Sotra Skl. Emil Bye Eriksen Vestby IL 23,5-23
15 E 52-55 kg Alkhazur Magamadev Moss BK Adlan Temaev Jessheim BK 32-27
16 M 46-52 kg Nataniel S. Bekkelund Horten BK Syk wo-Rød
17 M 46-52 kg Odin A. Bondø Thyrum B-30 Syk wo-Rød
17b M 46-52 kg Odin A. Bondø Thyrum B-30 Nataniel S. Bekkelund Horten BK 25-20
18 M 46-52 kg Joris C. Sævik Moss BK Emin Turlajs FUVO 25-18,5
19 M 70-80 kg Kristoffer Sipo Melbye Rambukk BK Syk wo-Rød
20 M 70-80 kg Kristoffer Saric Rambukk BK Hanan K. Mohamed B-30 21,5-22,5
21 A 65-80 kg Aleksander Nedler Horten BK Dorian Bartoszewski Grimstad BK 22-22
22 A 65-80 kg Brage A. Elverhøi Jessheim BK Sander M.Kristiansen Sotra Spkl. 33-26
23 A 65-80 kg Oskar S. Sørensen Aurland IL Matin Raza SP09 26,5-23
24 B 38-42 kg Aleksander Ahmetovic Rambukk BK Sivert Stein Jessheim BK 21,5-28,5
25 B 38-42 kg Syk Benjamin Reinertsen Imås BK wo-Blå
26 B 38-42 kg Ulugbek Abdukajumov Sotra Spkl. Syk wo-Rød
27 C 60-67 kg Naltina Wenneck TK Sofia S. Sørensen Aurland IL 29-27
28 C 60-67 kg Sara Melgård Gran BK Isidora B. Aravena B-30 29,5-21,5
29 C 60-67 kg Nora L. Johannessen B-30 Othillie Tiller Spkl- Ulfan 25,5-21,5
30 D 48-54 kg Syk Julie Enge Vestby IL wo- Blå
31 D 48-54 kg Nadja Munkholm Struer ABK, DEN Helene Berg B-30 27-27
32 D 48-54 kg Thoreya Pedersen Jessheim BK Mirjam Segato Jessheim BK 31-31
33 E 52-55 kg Aleksander Ø. Tyvold Spkl.Ulfan Sebastian Birkeland Sotra Skl. 22,5-25
34 E 52-55 kg Erik Wang Strømhaug B-30 Alkhazur Magamadev Moss BK Disk Rød
35 E 52-55 kg Emil Bye Eriksen Vestby IL Adlan Temaev Jessheim BK 26-26,5
36 M 46-52 kg Nataniel S. Bekkelund Horten BK Odin A. Bondø Thyrum B-30 22,5-27,5
37 M 46-52 kg Adlan Tamaev Jessheim BK Joris C. Sævik Moss BK 27-28
38 M 46-52 kg Syk Emin Turlajs FUVO wo-blå
39 M 70-80 kg Kristoffer Sipo Melbye Rambukk BK Kristoffer Saric Rambukk BK 18,5-24,5
40 M 70-80 kg Ferdinand H. Hansen Moss BK Hanan K. Mohamed B-30 wo- Blå
41 A 65-80 kg Aleksander Nedler Horten BK Oskar S. Sørensen Aurland IL 25-32
42 A 65-80 kg Brage A. Elverhøi Jessheim BK Matin Raza SP09 32,5-30,5
43 A 65-80 kg Dorian Bartoszewski Grimstad BK Brage A. Elverhøi Jessheim BK 25-29,5
44 B 38-42 kg Skade Ulugbek Abdukajumov Sotra Spkl. wo-Blå
45 B 38-42 kg Syk Syk Utgår
46 B 38-42 kg Sivert Stein Jessheim BK Benjamin Reinertsen Imås BK 22-25,5
47 C 60-67 kg Naltina Wenneck TK Nora L. Johannessen B-30 30,5-31
48 C 60-67 kg Sara Melgård Gran BK Othillie Tiller Spkl- Ulfan 30-23,5
49 C 60-67 kg Sofia S. Sørensen Aurland IL Isidora B. Aravena B-30 30,5-23
50 D 48-54 kg Katrine Kristiansen Gran BK Thoreya Pedersen Jessheim BK 27,5-29
51 D 48-54 kg Nadja Munkholm Struer ABK, DEN Mirjam Segato Jessheim BK 30-26
52 D 48-54 kg Julie Enge Vestby IL Syk wo-Rød
53 E 52-55 kg Aleksander Ø. Tyvold Spkl.Ulfan Emil Bye Eriksen Vestby IL 25,5-27
54 E 52-55 kg Erik Wang Strømhaug B-30 Adlan Temaev Jessheim BK 29,5-26,5
55 E 52-55 kg Sebastian Birkeland Sotra Skl. Alkhazur Magamadev Moss BK 24-34
56 M 46-52 kg Nataniel S. Bekkelund Horten BK Syk wo-Rød
57 M 46-52 kg Skade Emin Turlajs FUVO wo-Blå
58 M 46-52 kg Odin A. Bondø Thyrum B-30 Joris C. Sævik Moss BK 25-20,5
59 D 48-54 kg Katrine Kristiansen Gran BK Julie Enge Vestby IL 28,5-29
Nr: Kl:    Vekt: Søndag Søndag Poeng:
60 A 65-80 kg Aleksander Nedler Horten BK Sander M.Kristiansen Sotra Spkl. wo-Rød
61 A 65-80 kg Brage A. Elverhøi Jessheim BK Oskar S. Sørensen Aurland IL 30,5-29,5
62 A 65-80 kg Dorian Bartoszewski Grimstad BK Matin Raza SP09 23,5-27
63 B 38-42 kg Aleksander Ahmetovic Rambukk BK Benjamin Reinertsen Imås BK 18-27
64 B 38-42 kg Elias Levanger Jessheim BK Ulugbek Abdukajumov Sotra Spkl. 22,5-24
65 B 38-42 kg Sivert Stein Jessheim BK Hans Jørgen Holhter Jessheim BK 26-24,5
66 C 60-67 kg Naltina Wenneck TK Isidora B. Aravena B-30 28,5-22,5
67 C 60-67 kg Sara Melgård Gran BK Nora L. Johannessen B-30 27,5-26,5
68 C 60-67 kg Sofia S. Sørensen Aurland IL Othillie Tiller Spkl- Ulfan wo-Rød
69 F 45-50 kg Vilmer Kopreitan B-30 Hans Jørgen Holter Jessheim BK 28-27
70 D 48-54 kg Nadja Munkholm Struer ABK, DEN Thoreya Pedersen Jessheim BK 28,5-24
71 D 48-54 kg Julie Enge Vestby IL Mirjam Segato Jessheim BK 28-27
72 E 52-55 kg Aleksander Ø. Tyvold Spkl.Ulfan Alkhazur Magamadev Moss BK 25,5-32
73 E 52-55 kg Erik Wang Strømhaug B-30 Emil Bye Eriksen Vestby IL 27-27
74 E 52-55 kg Sebastian Birkeland Sotra Skl. WO- Rød wo-Rød
75 M 46-52 kg Nataniel S. Bekkelund Horten BK Joris C. Sævik Moss BK 21,5-23,5
76 M 46-52 kg Odin A. Bondø Thyrum B-30 Syk wo-Rød
77 M 70-80 kg Kristoffer Sipo Melbye Rambukk BK WO-Rød wo-Rød
78 M 70-80 kg Kristoffer Saric Rambukk BK Hanan K. Mohamed B-30 20,5-20
79 A 65-80 kg Aleksander Nedler Horten BK Matin Raza SP09 21,5-26
80 A 65-80 kg Brage A. Elverhøi Jessheim BK Dorian Bartoszewski Grimstad BK 29-22,5
81 A 65-80 kg Oskar S. Sørensen Aurland IL Skade wo-Rød
82 B 38-42 kg Aleksander Ahmetovic Rambukk BK WO-Rød wo-Rød
83 B 38-42 kg Elias Levanger Jessheim BK Sivert Stein Jessheim BK 24-25
84 B 38-42 kg Ulugbek Abdukajumov Sotra Spkl. Benjamin Reinertsen Imås BK wBlå
85 C 60-67 kg Naltina Wenneck TK Othillie Tiller Spkl- Ulfan 29,5-23,5
86 C 60-67 kg Sara Melgård Gran BK Sofia S. Sørensen Aurland IL 29-27
87 C 60-67 kg Nora L. Johannessen B-30 Isidora B. Aravena B-30 25-23,5
88 D 48-54 kg Syk Mirjam Segato Jessheim BK woBlå
89 D 48-54 kg Nadja Munkholm Struer ABK, DEN Julie Enge Vestby IL 29-27,5
90 D 48-54 kg Thoreya Pedersen Jessheim BK Helene Berg B-30 woRød
91 E 52-55 kg Aleksander Ø. Tyvold Spkl.Ulfan WO-Rød woRød
92 E 52-55 kg Erik Wang Strømhaug B-30 Sebastian Birkeland Sotra Skl. woRød
93 E 52-55 kg Emil Bye Eriksen Vestby IL Alkhazur Magamadev Moss BK 26-28,5
94 M 46-52 kg Nataniel S. Bekkelund Horten BK Emin Turlajs FUVO woRød
95 M 46-52 kg Joris C. Sævik Moss BK Odin A. Bondø Thyrum B-30 24-28
96 M 70-80 kg Kristoffer Sipo Melbye Rambukk BK Kristoffer Saric Rambukk BK 15,5-19,5
97 M 70-80 kg Syk Hanan K. Mohamed B-30 woBlå
Z NASJONAL DIPLOM CUP 1.-2.- DESEMBER
Nr: Kl:     Vekt: Rødt hjørne: Klubb: Blått hjørne: Klubb: Poeng:
1 O 37-46 kg Mathias Ø. Heggelund FUVO Hekmat Perhat Moss BK 17,5-19
2 O 37-46 kg Theo Elvestad FUVO Ola M. Nordstrand Oslo BK 23-21,5
3 F 45-50 kg Nicklas S. Stavnes B-30 Vilmer Kopreitan B-30 30-30
4 G 54-60 kg Ron Emini Jessheim BK Adnan Madsen Moss BK 28-25
5 G 54-60 kg Ask Myhre Lie Spkl- Ul-fan Rickhor Noguera Ålesund BK 25-27
6 G 54-60 kg Bo Lier – Horten BK Jan Erik Sandberg + Rambukk BK Disk-Rød
7 J 28-44 kg Emin Turlajs FUVU Deni Z. Ganukajev Moss BK 19-23
8 J 28-44 kg Jonatan Grefsli Jessheim BK Rifat Ligar Moss BK 27-28
9 K 35-50 kg Ihne Stavnes B-30 Jenny Simonsen B-30 26-29,5
10 K 35-50 kg Lorena Osmanaj Spkl- Ulf-An Stine G. Johnsen Rambukk BK 29-21,5
11 L 24-30 kg Eir G. Margeirsdottir Rambukk BK Matheo H. Petterson Armada BK Micro
12 L 24-30 kg Micael S. Rognlien Pors BK Sindre Sveen Moss BK Micro
13 L 24-30 kg Noan Perstuen Rambukk BK Mohammad Vitaev Jessheim BK Micro
14 O 37-46 kg Mathias Ø. Heggelund FUVO Theo Elvestad FUVO 20,5-22,5
15 O 37-46 kg Hekmat Perhat Moss BK Ola M. Nordstrand Oslo BK 24-18,5
16 F 45-50 kg Nicklas S. Stavnes B-30 Hans Jørgen Holter Jessheim BK 27-25
17 G 54-60 kg Ron Emini Jessheim BK Ask Myhre Lie Spkl- Ul-fan 27,5-23,5
18 G 54-60 kg Adnan Madsen Moss BK Rickhor Noguera Ålesund BK 24,5-25
19 G 54-60 kg Bo Lier Horten BK Jan Erik Sandberg Rambukk BK 23,5-22,5
20 J 28-44 kg Emin Turlajs FUVU Jonatan Grefsli Jessheim BK 20-26
21 J 28-44 kg David Khamthong Pors BK Abdul- Malik Vitaev Jessheim BK 21,5-25
22 K 35-50 kg Ihne Stavnes B-30 Maria Østhassel Torp Armada BK 24-28
23 K 35-50 kg Lorena Osmanaj Spkl- Ulf-An Stine G. Johnsen Rambukk BK 30-21,5
24 L 24-30 kg Eir G. Margeirsdottir Rambukk BK Micael S. Rognlien Pors BK Micro
25 L 24-30 kg Matheo H. Petterson Armada BK Sindre Sveen Moss BK Micro
26 L 24-30 kg Noan Perstuen Rambukk BK Mohammad Vitaev Jessheim BK Micro
27 F 45-50 kg Hans Jørgen Holter Jessheim BK Elias Levanger Jessheim BK 24-23
28 G 54-60 kg Ron Emini Jessheim BK Rickhor Noguera Ålesund BK Disk-Disk
29 G 54-60 kg Utgår skade Utgår skade utgår
30 G 54-60 kg skade Bo Lier Horten BK w-blå
31 J 28-44 kg Abdul- Malik Vitaev Jessheim BK Rifat Ligar Moss BK 22-23,5
32 J 28-44 kg Jonatan Grefsli Jessheim BK David Khamthong Pors BK 23,5-20
33 K 35-50 kg Stine G. Johnsen Rambukk BK Jenny Simonsen B-30 19,5-31,5
34 K 35-50 kg Maria Østhassel Torp Armada BK Lorena Osmanaj Spkl- Ulf-An 27,5-29,5
35 L 24-30 kg Elias Levanger Jessheim BK Sindre Sveen Moss BK Micro
36 L 24-30 kg Mohammad Vitaev Jessheim BK Matheo H. Petterson Armada BK Micro
37 L 24-30 kg Micael S. Rognlien Pors BK Noan Perstuen Rambukk BK Micro
38 MJ 40-45 kg Eirill S. Kvitsand B-30 Tirill L. Isaksen Rambukk BK Micro
39 MG 32-36 kg Francisco J. Eikeland Sotra Sportkl. Sindre Sveen Moss BK Micro
40 MG 28-31kg Sofus Sveen Moss BK Eirill S. Kvitsand B-30 Micro
Nr: Kl:    Vekt: Søndag Søndag Poeng:
41 L 24-30 kg Abdul- Malik Vitaev Jessheim BK Sofus Sveen Moss BK Micro
42 L 24-30 kg Francisco Eikeland Sotra Spkl Mohammad Vitaev Jessheim BK Micro
43 L 24-30 kg Tirill Isaksen Rambukk BK Eirill S. Kvitsand B-30 Micro
44 O 37-46 kg Mathias Ø. Heggelund FUVO Ola M. Nordstrand Oslo BK 20,5-22
45 O 37-46 kg Theo Elvestad FUVO Hekmat Perhat Moss BK 24,5-26,5
46 G 54-60 kg Ron Emini Jessheim BK Bo Lier Horten BK 26,5-23,5
47 G 54-60 kg Adlan Temaev Jessheim BK Rickard Noguera Ålesund BK 24-27
48 G 54-60 kg Ask Myhre Lie Spkl- Ul-fan Skade woRød
49 J 28-44 kg Abdul- Malik Vitaev Jessheim BK David Vest Pors BK 25-19,5
50 J 28-44 kg Jonatan Grefsli Jessheim BK Deni Z. Ganukajev Moss BK 23,5-22,5
51 K 35-50 kg Ihne Stavnes B-30 Lorena Osmanaj Spkl- Ulf-An 23,5-29,5
52 K 35-50 kg Maria Østhassel Torp Armada BK Stine G. Johnsen Rambukk BK 25,5-20,5
53 K 35-50 kg Jenny Simonsen B-30 Katrine Kristiansen Gran BK 31,5-25,5
54 L 24-30 kg Eir G. Margeirsdottir Rambukk BK Noan Perstuen Rambukk BK Micro
55 L 24-30 kg Christoffer Pedersen Armada BK Sindre Sveen Moss BK Micro
56 L 24-30 kg Micael S. Rognlien Pors BK Mohammad Vitaev Jessheim BK Micro
57 L 24-30 kg Eirill S. Kvitsand B-30 Odin C. Margeirsson Rambukk BK Micro
58 L 24-30 kg Sofus Sveen Moss BK Francisco Eikeland Sotra Spkl Micro
59 F 45-50 kg Nicklas S. Stavnes B-30 Adlan Temaev Jessheim BK 28-27
60 G 54-60 kg Skade Skade Utgår
61 G 54-60 kg Ron Emini Jessheim BK Skade woRød
62 G 54-60 kg Adlan Temaev Jessheim BK Ask Myhre Lie Spkl- Ul-fan 26,5-26,5
63 G 54-60 kg Bo Lier Horten BK Rickhard Noguera Ålesund BK 25-25,5
64 J 28-44 kg Emin Turlajs FUVU Rifat Ilgar Moss BK 22,5-26,5
65 J 28-44 kg Deni Z. Ganukajev Moss BK Jonatan Grefsli Jessheim BK 19,5-18
66 K 35-50 kg Ihne Stavnes B-30 Stine G. Johnsen Rambukk BK 22-24
67 K 35-50 kg Jenny Simonsen B-30 Maria Østhassel Torp Armada BK 32,5-31
68 K 35-50 kg Helen Berg B-30 Katrine Kristiansen Gran BK 26,5-25
69 L 24-30 kg Eir G. Margeirsdottir Rambukk BK Mohammad Vitaev Jessheim BK Micro
70 L 24-30 kg Christoffer Pedersen Armada BK Micael S. Rognlien Pors BK Micro
71 L 24-30 kg Noan Perstuen Rambukk BK Sindre Sveen Moss BK Micro
72 L 24-30 kg Tirill Isaksen Rambukk BK Odin C. Margeirsson Rambukk BK Micro
73 L 24-30 kg Francisco Eikeland Sotra Spkl Jonatan Grefsli Jessheim BK woBlå
74 L 24-30 kg Sofus Sveen Moss BK Mohammad Vitaev Jessheim BK Micro
75 J 28-44 kg Abdul-Malik Jessheim BK Rifat Ilgar Moss BK 23,5-22,5