Rankinglister Ungdom og Junior per 21. November 2018 (21.11.2018)

Sportsjef Per Arne Skau har ferdigstilt Rankinglistene for Ungdom og Junior per. 21 November 2018:

RANKINGLISTE FOR UNGDOM OG JUNIOR HØSTEN 2018

Ungdom jenter
54 Kg
1) Benedicte F. Silden                    TK
2) Andrea S. Byrgin                         OBK  

60 kg
1) Anniken Holthe                           Jessheim BK 

63 kg
1) Ingela Ø. Eikrem                         Molde BK

70 kg
1) Synnøve Elverhøi                        Jessheim BK

80 kg
1) Noorah Nadjar                           Stjørdal KBK

 

Ungdom gutter
50 kg
1) Magomed Arsaev                       AIK-Lund

54 kg
1) Lional V. Charles                        Ørnulf IF

60 kg
1) Mehdi AL- Gazzi                          Arendal BK
2) Nikolaj B. Paphamy                    Drøbak BK
3) Ahmed Shidokaev                      Viking BK
4) Azim Bismellah                           Horten BK 

63 kg
1) Per Aarø Holthe                          Vestmar BK
2) Ole Andreas Bromseth              Spkl- Ulfan
3) Jakob Einarsen                            Bergen AK
4) Thomas Langeland                    Aurland BK

66 kg
1) Eliaz R. Knobelauch                    SP09
2) Andreas V.S Johnstad Drøbak BK
3) Shfiqullah Neyazi                        Norhor BK
4) Shafiqulla Ahmadzai                  DBK

70 kg
1) Kim Muriaas                                DBK
2) Mehrab Noorullah                     Pors BK

75 kg
1) Marcus Øvald                              Pors BK
2) Muslim Yusupov                         Jessheim BK
3) Skjalg Zaneski                              Heiane BK

80+ kg
1) Ken Curraj Leonhardsen           Spkl- Ulfan
2) Philip W. Gabrielsen                  AIK- Lund
3) Reesal Arshad                             Drøbak BK

 

Junior jenter
54 kg
1) Anabelle Bruun                           TK

75 kg
1) Aurora K. Reite                           B-30

 81 kg
1) Michelle E. Heimdal                   TK

 

Junior gutter
56 kg
1) Bader N. Saqer                           B-30
2) Noman K. Ahmadzai                  Raufoss BK
3) Jamal A. Nakhla                          Skien BK 

60 kg
1) Sayed B. Kazemi                         Raufoss BK
2) Sayed M. Behesthi                     Vestby BK
3) Andreas Reppe                           B-30
4) Basel Srour                                  TK

64 kg
1) Martin Skogheim                        Armada BK
2) Daniel Grande                             Grimstad BK
3) Zohour A. Noori                         Raufoss BK
4) Gullam M. Bermaki                    Bergen Sparta
5) Riad Xani Doroci                         OBK

69 kg
1) Don Emini                                    Jessheim BK
2) Nicolai P. Møller                        Skien BK
3) Sigurd Glemmestad                    Raufoss BK
4) Adrian P. Hagen                          Romerike BK
5) Konrad N. Strøm                        AIK- Lund

75 kg
1) Faissal Fanna                            SP09
2) Aleksander H. Wik                      Jessheim BK
3) Mohammed Alhabbash              BAK

81 kg
1) Vincent S. Traore                       Horten BK
2) Martin Linchausen                     Bodø BK
3) Mahdi Mohammadi                   Bergen Sparta

Gamle rankinglister finner dere her: https://boksing.no/ranking/