Resultater – Legacy Box Cup 2018 (29.10.2018)

Legacy Box Cup 2018 er nå historie, men for en helg! Nesten 200 påmeldte og 170 innveide, og vi klarte å gi match til (nesten) alle. Totalt 129 kamper fordelt på 66 diplomkamper og 63 ordinære kamper.

Det var mange jevne kamper gjennom helga, og vi håper å ha bidratt til boksernes videre utvikling. Vi gratulerer alle bokserne som deltok.

En spesiell gratulasjon til alle som vant bestemannspriser, og da spesielt til årets Legacy Champions: Madeleine Angelsen (Vestby, NOR) og Maciej Jozwik (POL).

Takk til alle tilreisende klubber som tok turen til Trondheim, og takk til alle dommere, funksjonærer og leger som gjorde arrangementet mulig. Takk for en fantastisk dugnadsinnsats blant alle frivillige fra trønderklubbene som stilte opp gjennom helga.

Spesielt hyggelig var det å se så mange gamle boksere som kom innom stevnet for å se god boksing og for å treffe gamle venner. Vi er beæret av å føre de stolte boksetradisjonene videre gjennom Legacy Box Cup.

Vi håper vi ses igjen neste år, sett av siste helgen i oktober!

Hilsen
B-30
———————————————————————————

PREMIER (Premier håndlaget av kunstneren Atle Reilo)
Tilreisende klubb Klubb med flest boksere: Jessheim BK (13 stk)
Beste Fighter: Gaetan Neyrot, FRA 91 kg
Beste Referee: Sigmund Aagaard, B-30
Beste Judge: Connie R. Aas, TK


POKALER:
Beste Diplom Jente: Maria Kalinicheva, RUS
Beste Diplom Gutt: Victor Zaic, RUS
Beste Ungdom Jente: Benedicte F. Silden, TK
Beste Ungdom Gutt: Medhi Al-Gazzi, Arendal BK
Beste Junior Jente: Klaudia Lewadny, EBBK, DAN
Beste Junior Gutt: Michal Jarlinski, POL
Beste Senior Kvinne: Madeleine Angelsen, Vestby IL
Beste Senior Herre: Maciej Jozwik, POL


LEGACY BELTER til Turneringens Beste Bokser:
Kvinne: Madeleine Angelsen, Vestby IL
Mann: Maciej Jozwik, POL

 


Resultater ordinære kamper:

Kamp Vekt Type Rødt hjørne Blått hjørne Resultat
1 60 kg JQB Semifinale Anniken Holthe, Jessheim BK Ebba Ståhberg, NBK Akilles SWE 0 – 5
2 69 kg YC Semifinale Andreas Pettersen, Stjørdal KBK Harman Mohammed Omar, Pors BK 5 – 0
3 69 kg YC Semifinale Viljar Hansen, Tromsø KSKL Sivert D. Wettermark, Romerike +RSC 2
4 81 kg YC Semifinale Jehad Ibrahim, Bragd BK Martin L. Linchausen, Bodø BK 4 – 1
5 69 kg C Semifinale Fredrick Thoresen, Arendal BK Marius Kjerstad, B-30 5 – 0
6 60 kg QC Semifinale Elise Marie J. Finstad, Horten BK Siw Anita Fossbakk, Stjørdal KBK 5 – 0
7 60 kg QC Semifinale Bente Bjørnevold, B- 30 Marte Didrichsen, Stjørdal KBK 5 – 0
8 57 kg JB Semifinale Bismellah Azimi, Horten BK Hrishav Mallah, Tromsø KSKL 0 – 5
9 63 kg JB Semifinale Jakob Einarsen, Bergen AK Tomas Langeland, Aurland IL 4 – 1
10 63 kg JB Semifinale Jakob Jakobsen, Trym IL Per Aarø, Vestmar BK 0 – 4
11 81 kg B Semifinale Marvin Ngyen, B-30 Pontus Karlsson, BK Ängeln, SWE 5 – 0
12 81 kg B Semifinale Karl William V. Bruun, Horten BK Mohamad Sharif Zarey, SpKl Ulf’an 2 – 3
13 75 kg YQ Semifinale Michelle Emilie H. Ünal, TK Klaudia Lewadny, EBBK, DAN 0 – 5
14 64 kg Y 2 Semifinale Andreas Reppe, B-30 Sayed B. Kazemi, Raufoss BK 0 – 5
15 91 kg C Finale Aleksander Lysø, B-30 Freddy Nilsson, NBK Akilles SWE 0 – 5
16 75 kg YC Finale Misha Chepaikin, Trym IL Faissal Fanna, Sp 09 AB 2+
17 60 kg C Finale Murtaza Barati, TK Hossien Feyzi, NBK Akilles SWE 5 – 0
18 60 kg YC Finale Bader Saqer, B-30 Mussa Msombeli, Oslo BK 5 – 0
19 69 kg Y Semifinale Adrian Sander P. Hagen, Romerike BK Sigurd S. Glemmestad, Raufoss BK 4 – 1
20 69 kg Y Semifinale Michal Jarlinski, POL Don Emini, Jessheim BK 3 – 2
21 75 kg Y Semifinale Majd Alsafadi, TIFA SWE Aleksander Heian Wik, Jessheim BK +RSC 1
22 75 kg Y Semifinale Markus Elnæs-Øvald, Pors BK Lukas Samba I. Ndiaye, Bodø BK +RSC 3
23 54 kg JQ B Finale Andrea S. Byrgin, Oslo BK Benedicte F. Silden, TK 1 – 4
24 66 kg J Finale Joakim S. Stensvik, Feliz Icaro Santos, Moss BK 0 – 5
25 69 kg Semifinale Amin Srour, TK J. Mateusz Polski, POL AB 2+
26 63 kg Q Sch Semifinale Sunniva Hofstad, B-30 Laura Moran, IRL 4 – 1
27 64 kg Y 2 Semifinale Basel Srour, TK Morteza Hassani, TIFA SWE 5 – 0
28 75 kg Y Semifinale Mathias Noel, Bergen AK Conner Todsbury, ENG RSC 1+
29 56 kg Semifinale Antoine Duchhaussoy, FRA Maciej Jozwik, POL 0 – 5
30 69 kg Q Finale Hanna Solecka, POL Madeleine E. Angelsen, Vestby IL 0 – 5
31 75 kg Finale Alborz Sabet, SP 09 Tomasz Nowicki, POL 0 – 5
32 81 kg Semifinale Dennis Hofstad, B-30 Konrad Kaczmovkiewicz, POL 1 – 3
33 91 kg Semifinale Gaetan Neyrot, FRA Islam Ismailov, AIK Lund +RSC 3
34 81 kg C Finale Torgeir Leuten, Trym Liban Ghulaid Tarabi, SP 09 0 – 5
35 57 kg JB Finale Robert Karolij, Trym Hrishav Mallah, Tromsø 0 – 5
36 69 kg 2 Finale Mohammed Said Muse, Oslo BK Arthur Otterlei, Moldekam. BK +RSC-I 3
37 69 kg C Finale Daniel Sandvik, Stjørdal KBK Fredrick Thoresen, Arendal, BK 2 – 3
38 91 kg Finale Lars Chr. Johnsen, Trym Gaetan Neyrot, FRA RSC 1+
39 60 kg JQB Finale Ingela Ø. Eikrem, Moldekam. BK Ebba Ståhberg, NBK Akilles SWE 4 – 1
40 69 kg YC Finale Andreas Pettersen, Stjørdal KBK Viljar Hansen, Tromsø WO+
41 69 kg C 2 Finale Bartlomiej M. Zyborowicz, Moldekam BK Cristian Alfaro, NBK Akilles SWE 3 – 2
42 64 kg Y Finale Daniel Piotrowski, POL Martin Skogheim, Armada 0 – 5
43 56 kg Y Finale Noman Khan Ahmadsai, Raufoss BK Robert Zakharyan, POL 0 – 5
44 64 kg Y 2 Finale Sayed B. Kazemi, Raufoss BK Basel Srour, TK 4 – 1
45 69 kg Y Finale Adrian Sander P.Hagen, Romerike Michal Jarlinski, POL 0 – 5
46 75 kg Y Finale Majd Alsafadi, TIFA SWE Conner Todsbury, ENG 0 – 5
47 91 kg Y Finale Subaan Khalig, ENG Kacper Nowicki, POL 0 – 5
48 64 kg YB Finale Hamdun Abubakar, ENG Zohour Ahmad Noori, Raufoss BK 4 – 1
49 81 kg YC Finale Mohammed K A Alhabbash, Bergen AK Jehad Ibrahim, Bragd BK 0 – 5
50 60 kg J Finale Ole Andreas Bromseth, SpKL Ulf’an Mehdi Al-Gazzi, Arendal BK 1 – 4
51 75 kg J Finale Muslim Yusupov, Jessheim BK Markus Elnæs-Øvald, Pors BK 3 – 2
52 60 kg QC Finale Else Marie Joh. Finstad, Horten BK Bente Bjørnevold, B-30 4 – 1
53 80 kg JQB Finale Noorah Nadjar, Stjørdal KBK Synne Louise Elverhøi, Jessheim BK 0 – 5
54 63 kg JB Finale Jakob Einarsen, Bergen AK Per Aarø, Vestmar BK WO+
55 70 kg JB Finale Noorullah Mehrab, Pors BK Eliaz Raza Knobelauch, SP 09 2 – 3
56 70 kg JB 1 Finale Adrian Hjelset, SP 09 Johan Aas Mellem, Bodø BK 4 – 1
57 69 kg Finale Kevin Grønlund, SP 09 J. Mateusz Polski, POL AB 3+
58 75 kg YQ Finale Aurora K. Reite, B-30 Klaudia Lewadny, EBBK. DAN AB 1+
59 69 kg QB Finale Julie Holthe, B-30 Kristina Mordal, Oslo BK 5 – 0
60 51 kg QC Finale Ahadi Francine Lukungu, TK Kamilla Cameron, Drammen BK 5 – 0
61 81 kg B Finale Marvin Nguyen, B-30 Mohamad Sharif Zarey, SpKl Ulf’an 1 – 4
62 81 kg Finale Aleksander Martinsen, Oslo BK Konrad Kaczmovkiewicz, POL 3 – 2
63 56 kg Finale Liam Philips, ENG Maciej Jozwik, POL 0 – 5

Resultater Diplomkamper:

NB resterende resultater av Diplomkampene kommer straks vi fikset noen tekniske utfordringer med opplasting av bilder!