Alle Resultater fra Senior NM 2018 (11.03.2018)

Her er resultatene fra finalene i dag:

Beste Klubb: Viking Bokseklubb

Kongepokal Damer: Madeleine Angelsen, Vestby IL
Forbundspokal Damer: Ingrid Egner, Oslo BK

Kongepokal Herrer: Hadi Srour, Tønsbergkameratene IF
Forbundspokal Herrer: Ruslan Shidokaev, Viking BK

Dere finner bilder fra mesterskapet på NBF sin Facebookside her: https://www.facebook.com/norgesbokseforbund/

Kongepokalvinner Hadi Srour og en stol trener i Geir Vestvik:

 

Finalene er fra og med kamp 23:

Rødt Hjørne Blått Hjørne                             
Kamp Vekt  Type Fornavn Etternavn Klubb Fornavn Etternavn Klubb Resultat
1 64 kg H Kvartfinale Maikel Gomez Ørnulf IF   Erik Grong Trym IL 5-0
2 64 kg H Kvartfinale Kevin Grønlund Sp.kl. av 1909 Hadi Hassan Srour Tønsberg Kameratene   RSC-3+
3 69 kg H Kvartfinale Ruslan Shidokaev Viking Bokseklubb   Thord Espolin Johnson Vestmar Bokseklubb 5-0
4 69 kg H Kvartfinale Johan Sereba Sp.kl. av 1909   Mohamed Amsalkhir Oslo BokseKlubb 5-0
5 69 kg H Kvartfinale Jørgen Sølves Cindahl Moss Bokseklubb Mohammad Asghar Ahmed Drammen Bokseklubb   0-5
6 69 kg H Kvartfinale Hadi Mohammadi Bergens Sparta Spkl   Barzan Palany-jafi Grimstad Bokseklubb 4-1
7 91 kg H Kvartfinale Jan Erik Vårdal Bergens Sparta Spkl Robert Paulsbyen Raufoss Bokseklubb RSC-1+
8 60 kg H Semifinale Ola Grong Trym IL Ferhan Negash Gebe Bergens Sparta Spkl +WO
9 64 kg H Semifinale Kim Stian Thorstensen Oslo BokseKlubb Adrian Haug Pors    0-5
10 64 kg H Semifinale Maikel Gomez Ørnulf IF Hadi Hassan Srour Tønsberg Kameratene   0-5
11 69 kg H Semifinale Ruslan Shidokaev Viking Bokseklubb   Johan Sereba Sp.kl. av 1909 4-1
12 69 kg H Semifinale Mohammad Asghar Ahmed Drammen Bokseklubb Hadi Mohammadi Bergens Sparta Spkl   0-5
13 91 kg H Semifinale Shamsudin Shamilov Sp.kl. av 1909 Robert Paulsbyen Raufoss Bokseklubb DISQ-2+
14 75 kg H Semifinale Alborz Sabet Sp.kl. av 1909    Sigurd Andre Skjærvik Bodø Bokseklubb 5-0
15 75 kg H Semifinale Dennis Hofstad Bokseklubben Av 1930 Mindaugas Gedminas Aik Lund    RSC-3+
16 81 kg H Semifinale Alexander Lyseggen Martinsen Oslo BokseKlubb    Otto Terjesen Tønsberg Kameratene 5-0
17 91 kg H Semifinale Lars Christian Johnsen Trym IL Daniel Czekajlo Oslo BokseKlubb 5-0
18 +91 kg H Semifinale Elmin Zivcic Stjørdal Kickboxingklubb Bilal Magamadov Sp.kl. av 1909 5-0
19 +91 kg H Semifinale Marko Frankovic Drøbak Bokseklubb Tobias Yrvin Bergens Sparta Spkl    0-5
20 54 kg K Semifinale Sira Bojang Ørnulf IF Christine Tollefsen Bokseklubben Av 1930 0-5
21 60 kg K Semifinale Ingrid Egner Oslo BokseKlubb    Bente Alejandra Bjørnevold Bokseklubben Av 1930 5-0
22 64 kg K Semifinale Madeleine Elisabeth Angelsen Vestby IL Kristina Mordal Oslo BokseKlubb 5-0
23 48 kg K Finale Faiza Hersi Oslo BokseKlubb Perzin Nazari Ørnulf IF  0-5
24 54 kg K Finale Andrea Bukkholm Aik Lund Christine Tollefsen Bokseklubben Av 1930 0-5
25 57 kg K Finale Siri Rundberget Ørnulf IF Henriette Vasstrand Viking Bokseklubb    0-5
26 60 kg K Finale Katrine Steingrimsen Tønsberg Kameratene Ingrid Egner Oslo BokseKlubb    0-5
27 64 kg K Finale Åshild Sørskår Vestby IL Madeleine Elisabeth Angelsen Vestby IL RSC-2+
28 75 kg K Finale Julie Holthe Jessheim Bokseklubb Marianne Pettersen Bygdnes Bodø Bokseklubb 0-5
29 60 kg H Finale Rolf Lavarez Fredrikstad Bokseklubb   Ola Grong Trym IL 5-0
30 64 kg H Finale Adrian Haug Pors Hadi Hassan Srour Tønsberg Kameratene   0-5
31 69 kg H Finale Ruslan Shidokaev Viking Bokseklubb   Hadi Mohammadi Bergens Sparta Spkl 3-2
32 75 kg H Finale Alborz Sabet Sp.kl. av 1909 Mindaugas Gedminas Aik Lund    2-3
33 81 kg H Finale Surkho Shamilov Sp.kl. av 1909    Alexander Lyseggen Martinsen Oslo BokseKlubb 5-0
34 91 kg H Finale Robert Paulsbyen Raufoss Bokseklubb Lars Christian Johnsen Trym IL +RSC-1
35 +91 kg H Finale Elmin Zivcic Stjørdal Kickboxingklubb Tobias Yrvin Bergens Sparta Spkl 5-0