Finalelisten er klar: Senior NM 2018 (10.03.2018)

Det veide inn 48 boksere av totalt 58 påmeldte til årets Seniormesterskap som går på Oslo Bokseklubb, Jordalgata 12 i helgen. Det er 15 kvinner med, noe som betyr at vi det i år også blir delt ut Kongepokal i Kvinneklassen.

På søndag er det 13 finaler som starter kl.: 12:00 og finalelisten ser dere rett under her (fra og med kamp 23)

Møt opp på Oslo Bokseklubb i helgen og hei frem dine favoritter!

Mesterskapet streames LIVE på vår samarbeidspartner Knockout.no sine sider her: www.knockout.no

Vinneren er i uthevet skrift:

Rødt Hjørne Blått Hjørne                             
Kamp Vekt  Type Fornavn Etternavn Klubb Fornavn Etternavn Klubb Resultat
1 64 kg H Kvartfinale Maikel Gomez Ørnulf IF   Erik Grong Trym IL 5-0
2 64 kg H Kvartfinale Kevin Grønlund Sp.kl. av 1909 Hadi Hassan Srour Tønsberg Kameratene   RSC-3+
3 69 kg H Kvartfinale Ruslan Shidokaev Viking Bokseklubb   Thord Espolin Johnson Vestmar Bokseklubb 5-0
4 69 kg H Kvartfinale Johan Sereba Sp.kl. av 1909   Mohamed Amsalkhir Oslo BokseKlubb 5-0
5 69 kg H Kvartfinale Jørgen Sølves Cindahl Moss Bokseklubb Mohammad Asghar Ahmed Drammen Bokseklubb   0-5
6 69 kg H Kvartfinale Hadi Mohammadi Bergens Sparta Spkl   Barzan Palany-jafi Grimstad Bokseklubb 4-1
7 91 kg H Kvartfinale Jan Erik Vårdal Bergens Sparta Spkl Robert Paulsbyen Raufoss Bokseklubb RSC-1+
8 60 kg H Semifinale Ola Grong Trym IL Ferhan Negash Gebe Bergens Sparta Spkl +WO
9 64 kg H Semifinale Kim Stian Thorstensen Oslo BokseKlubb Adrian Haug Pors    0-5
10 64 kg H Semifinale Maikel Gomez Ørnulf IF Hadi Hassan Srour Tønsberg Kameratene   0-5
11 69 kg H Semifinale Ruslan Shidokaev Viking Bokseklubb   Johan Sereba Sp.kl. av 1909 4-1
12 69 kg H Semifinale Mohammad Asghar Ahmed Drammen Bokseklubb Hadi Mohammadi Bergens Sparta Spkl   0-5
13 91 kg H Semifinale Shamsudin Shamilov Sp.kl. av 1909 Robert Paulsbyen Raufoss Bokseklubb DISQ-2+
14 75 kg H Semifinale Alborz Sabet Sp.kl. av 1909    Sigurd Andre Skjærvik Bodø Bokseklubb 5-0
15 75 kg H Semifinale Dennis Hofstad Bokseklubben Av 1930 Mindaugas Gedminas Aik Lund    RSC-3+
16 81 kg H Semifinale Alexander Lyseggen Martinsen Oslo BokseKlubb    Otto Terjesen Tønsberg Kameratene 5-0
17 91 kg H Semifinale Lars Christian Johnsen Trym IL Daniel Czekajlo Oslo BokseKlubb 5-0
18 +91 kg H Semifinale Elmin Zivcic Stjørdal Kickboxingklubb Bilal Magamadov Sp.kl. av 1909 5-0
19 +91 kg H Semifinale Marko Frankovic Drøbak Bokseklubb Tobias Yrvin Bergens Sparta Spkl    0-5
20 54 kg K Semifinale Sira Bojang Ørnulf IF Christine Tollefsen Bokseklubben Av 1930 0-5
21 60 kg K Semifinale Ingrid Egner Oslo BokseKlubb    Bente Alejandra Bjørnevold Bokseklubben Av 1930 5-0
22 64 kg K Semifinale Madeleine Elisabeth Angelsen Vestby IL Kristina Mordal Oslo BokseKlubb 5-0
23 48 kg K Finale Faiza Hersi Oslo BokseKlubb Perzin Nazari Ørnulf IF
24 54 kg K Finale Andrea Bukkholm Aik Lund Christine Tollefsen Bokseklubben Av 1930
25 57 kg K Finale Siri Rundberget Ørnulf IF Henriette Vasstrand Viking Bokseklubb
26 60 kg K Finale Katrine Steingrimsen Tønsberg Kameratene Ingrid Egner Oslo BokseKlubb
27 64 kg K Finale Åshild Sørskår Vestby IL Madeleine Elisabeth Angelsen Vestby IL
28 75 kg K Finale Julie Holthe Jessheim Bokseklubb Marianne Pettersen Bygdnes Bodø Bokseklubb
29 60 kg H Finale Rolf Lavarez Fredrikstad Bokseklubb Ola Grong Trym IL
30 64 kg H Finale Adrian Haug Pors Hadi Hassan Srour Tønsberg Kameratene
31 69 kg H Finale Ruslan Shidokaev Viking Bokseklubb Hadi Mohammadi Bergens Sparta Spkl
32 75 kg H Finale Alborz Sabet Sp.kl. av 1909 Mindaugas Gedminas Aik Lund
33 81 kg H Finale Surkho Shamilov Sp.kl. av 1909 Alexander Lyseggen Martinsen Oslo BokseKlubb
34 91 kg H Finale Robert Paulsbyen Raufoss Bokseklubb Lars Christian Johnsen Trym IL
35 +91 kg H Finale Elmin Zivcic Stjørdal Kickboxingklubb Tobias Yrvin Bergens Sparta Spkl