Deltagere i Nordisk Mesterskap 2018 (23.03.2018)

Her finner dere alle deltagere i det kommende Nordiske Mesterskap som går på Gardermoen. Det kan som alltid komme endringer på denne listen og vi vet først etter innveiing hvem som faktisk bokser. (LISTEN ER OPPDATERT 20.03.18 kl.19:00)

Mesterskapet streames LIVE av NBF`s samarbeidspartner Knockout.no her: www.knockout.no

Sverige deltar med 13 boksere, Danmark med 14, Finland med 13, Island med 4 og Norge med 30 boksere (som arrangørnasjon har Norge muligheten til å fylle opp klassene).

  Sverige Finland Danmark Island Norge 1 Norge 2
Herrer Senior:
56 Masi Jurvanen Achmad C. Ahmad 2
60 Ali Yusefi Danny Jensen Rolf Lavarez Ola Grong 4
64 Emil Stor Joonas Koivuranta Hadi Srour Adrian Haug 4
69 Adolphe Sylva Islam Zajpulavev Asgrimur Egilsson Ruslan Shidokaev 4
75 Erik Mendoza Ilari Kujala Nikki Møller Nilsen Mindaugas Gedminas 4
81 Liridon Nuha Jafet Ørn Porsteinsson Surkho Shamilov Aleksander Martinsen 3
91 Kristjan Kristjansson Robert Paulsbyen Shamsudin Shamilov 3
91+ Elmin Zivcic Tobias Yrvin 2
Damer Senior:
48 Satu Lehtonen Perzin Nazari Faiza Herzin 3
54 Mia Bromander Kriistina Kivistø Christine Tollefsen Veronica Losvik 4
57 Helena Envall Marjut Lausti Emillie Jespersen Henriette Vasstrand 4
60 Jelena Lelic Mira Potkonen Ditte A. Frostholm Ingrid Egner 4
64 Anni Viantie Yvonne B. Rasmussen Madeleine Angelsen 3
69 Elin Gustafsson Lena Bertelsen 2
75 Love Holgersson Kristin Bjørgvindsdottir Julie Holte 3
Herrer Junior:
60 Nebil Ibraim Nikolai Terteryan Martin Skogheim Basel Srour 4
64 Ibrahim Bakhtari Aksa Makela Oliver Møllenberg Daniel Grande 4
69 Andreas Palm Bekhar Mahauri Don Emini Håvard Illing 4
75 Thaer Ibrohimzad Anton Embulajev 2
81 Antti Niemi Medhi Mohamedi Vincent S. Traore 3
Damer Junior:
51 Julie Madsen Anabelle Bruun 2
60 Vilma Viitanen Cecilie Kølle 2
75 Klaudia Levadry Michelle E. Heimdal Aurora Kjekshus Reite 3
13 boksere 13 boksere 14 boksere 4 boksere 19 boksere 11 boksere

 

NORDIC CHAMPIONSHIP 23 – 25.03.2018 PROGRAM

The time program is set up with background and experience from previous Nordic Championships. Minor changes to the schedule may come

FRI 23 mar 2018:
Arrival and registration of delegations
21.00 Technical meeting for team officials

SAT 24 mar 2018

07.00 – 08.00 Medical examination and weigh -in Youth
07.30 –  08.30 Medical examination and weigh -in Elite
07.00 – 10.00 Breakfast
10.00 Draw
12.00 – 13.00 Lunch
13.00   R&J Meeting
14.00   Semifinals
17.00 – 19.00 Dinner

SUN 25 MAR 2018

07.00 – 08.00 Medical examination and weigh -in
07.00 – 10.00 Breakfast
10.30 R&J Meeting
11.00 – 17.00 Finals
12.00-14.00 Lunch

Departure of the delegations

Accommodation for all participation will be at Thon Hotel Oslo Airport Gardermoen.
All boxing activity and meals take place in Thon Hotel Oslo Airport.