Resultater DAG 1 og kampliste DAG 2: NM Senior 2018 i Oslo (09.03.2018)

Det veide inn 48 boksere av totalt 58 påmeldte til årets Seniormesterskap som går på Oslo Bokseklubb, Jordalgata 12 i helgen. Det er 15 kvinner med, noe som betyr at vi det i år også blir delt ut Kongepokal i Kvinneklassen.

På lørdag er det 15 semifinaler kl. 13:00 og kamplisten ser dere rett under her. (Alle de innveide i klassene er helt nederst i artikkelen)

Møt opp på Oslo Bokseklubb i helgen og hei frem dine favoritter!

Mesterskapet streames LIVE på vår samarbeidspartner Knockout.no sine sider her: www.knockout.no 

Vinneren er i uthevet skrift (kvartfinaler på fredag):

Rødt Hjørne Blått Hjørne                             
Kamp Vekt  Type Fornavn Etternavn Klubb Fornavn Etternavn Klubb Resultat
1 64 kg Hr. Kvartfinale Maikel Gomez Ørnulf IF   Erik Grong Trym IL 5-0
2 64 kg Hr. Kvartfinale Kevin Grønlund Sp.kl. av 1909 Hadi Hassan Srour Tønsberg Kameratene   RSC-3+
3 69 kg Hr. Kvartfinale Ruslan Shidokaev Viking Bokseklubb   Thord Espolin Johnson Vestmar Bokseklubb 5-0
4 69 kg Hr. Kvartfinale Johan Sereba Sp.kl. av 1909   Mohamed Amsalkhir Oslo BokseKlubb 5-0
5 69 kg Hr. Kvartfinale Jørgen Sølves Cindahl Moss Bokseklubb Mohammad Asghar Ahmed Drammen Bokseklubb   0-5
6 69 kg Hr. Kvartfinale Hadi Mohammadi Bergens Sparta Spkl   Barzan Palany-jafi Grimstad Bokseklubb 4-1
7 91 kg Hr. Kvartfinale Jan Erik Vårdal Bergens Sparta Spkl Robert Paulsbyen Raufoss Bokseklubb RSC-1+

Dommersifrene i de respektive kvartfinale-kampene:
Kamp 1: 5x (30-27) = 5-0
Kamp 2: 4x (17-20) og 1x (18-20) = RSC-3+
Kamp 3: 4x (30-27) og 1x (29-28) = 5-0
Kamp 4: 3x (30-27) og 1x (30-26) og 1x (29-28) = 5-0
Kamp 5: 3x (27-30) og 2x (28-29) = 0-5
Kamp 6: 4x (29-28) og 1x (27-30) = 4-1
Kamp 7:  – = RSC-1+

———————————————————————-
Kampliste Semifinaler lørdag kl.: 13:00:

 

Rødt Hjørne                          Blått Hjørne                                                                    
Kamp Vekt  Type Fornavn Etternavn Klubb Fornavn Etternavn Klubb Resultat
8 60 kg H Semifinale Ola Grong Trym IL Ferhan Negash Gebe Bergens Sparta Spkl
9 64 kg H Semifinale Kim Stian Thorstensen Oslo BokseKlubb Adrian Haug Pors
10 64 kg H Semifinale Maikel Gomez Ørnulf IF Hadi Hassan Srour Tønsberg Kameratene
11 69 kg H Semifinale Ruslan Shidokaev Viking Bokseklubb Johan Sereba Sp.kl. av 1909
12 69 kg H Semifinale Mohammad Asghar Ahmed Drammen Bokseklubb Hadi Mohammadi Bergens Sparta Spkl
13 91 kg H Semifinale Shamsudin Shamilov Sp.kl. av 1909 Robert Paulsbyen Raufoss Bokseklubb
14 75 kg H Semifinale Alborz Sabet Sp.kl. av 1909 Sigurd Andre Skjærvik Bodø Bokseklubb
15 75 kg H Semifinale Dennis Hofstad Bokseklubben Av 1930 Mindaugas Gedminas Aik Lund
16 81 kg H Semifinale Alexander Lyseggen Martinsen Oslo BokseKlubb Otto Terjesen Tønsberg Kameratene
17 91 kg H Semifinale Lars Christian Johnsen Trym IL Daniel Czekajlo Oslo BokseKlubb
18 +91 kg H Semifinale Elmin Zivcic Stjørdal Kickboxingklubb Bilal Magamadov Sp.kl. av 1909
19 +91 kg H Semifinale Marko Frankovic Drøbak Bokseklubb Tobias Yrvin Bergens Sparta Spkl
20 54 kg K Semifinale Sira Bojang Ørnulf IF Christine Tollefsen Bokseklubben Av 1930
21 60 kg K Semifinale Ingrid Egner Oslo BokseKlubb Bente Alejandra Bjørnevold Bokseklubben Av 1930
22 64 kg K Semifinale Madeleine Elisabeth Angelsen Vestby IL Kristina Mordal Oslo BokseKlubb

 

————————————————————————

NM – BOKSING KVINNER OG MENN SENIOR Oslo 09.03-11.03.2018

PROGRAM:
Lørdag 10.03-18 
Kl. 08.00       Veiing kvinner                  Thon Hotel Linne
Kl. 08.15       Veiing menn                     Thon Hotel Linne
Kl. 12.30       Dommermøte                   Oslo Bokseklubb
Kl. 13.00      Semifinaler                        Oslo Bokseklubb

Søndag 11.03-18 
Kl. 08.00          Veiing kvinner                Thon Hotel Linne
Kl. 08.15          Veiing menn                   Thon Hotel Linne
Kl. 11.30          Dommermøte                  Oslo Bokseklubb
Kl. 12.00          FINALER                       Oslo Bokseklubb

Herrer og Damer i kronologisk rekkefølge etter vektklasser som deltar i NM 2018: 

Vekt Fornavn Etternavn Klubb
60 Ferhan Negash Gebe Bergens Sparta Spkl
60 Ola Grong Trym IL
60 Rolf Lavarez Fredrikstad Bokseklubb
64 Maikel Gomez Ørnulf IF
64 Erik Grong Trym IL
64 Kevin Grønlund Sp.kl. av 1909
64 Adrian Haug Pors
64 Hadi Hassan Srour Tønsberg Kameratene
64 Kim Stian Thorstensen Oslo BokseKlubb
69 Mohammad Asghar Ahmed Drammen Bokseklubb
69 Mohamed Amsalkhir Oslo BokseKlubb
69 Thord Espolin Johnson Vestmar Bokseklubb
69 Hadi Mohammadi Bergens Sparta Spkl
69 Barzan Palany-jafi Grimstad Bokseklubb
69 Jørgen Sølves Cindahl Moss Bokseklubb
69 Johan Sereba Sp.kl. av 1909
69 Ruslan Shidokaev Viking Bokseklubb
75 Mindaugas Gedminas Aik Lund
75 Dennis Hofstad Bokseklubben Av 1930
75 Alborz Sabet Sp.kl. av 1909
75 Sigurd Andre Skjærvik Bodø Bokseklubb
81 Alexander Lyseggen Martinsen Oslo BokseKlubb
81 Surkho Shamilov Sp.kl. av 1909
81 Otto Terjesen Tønsberg Kameratene
91 Daniel Czekajlo Oslo BokseKlubb
91 Lars Christian Johnsen Trym IL
91 Robert Paulsbyen Raufoss Bokseklubb
91 Shamsudin Shamilov Sp.kl. av 1909
91 Jan Erik Vårdal Bergens Sparta Spkl
+91 Marko Frankovic Drøbak Bokseklubb
+91 Bilal Magamadov Sp.kl. av 1909
+91 Elmin Zivcic Stjørdal Kickboxingklubb
+91 Tobias Yrvin Bergens Sparta Spkl
Vekt Fornavn Etternavn Klubb
48 Faiza Hersi Oslo BokseKlubb
48 Perzin Nazari Ørnulf IF
54 Sira Bojang Ørnulf IF
54 Andrea Bukkholm Aik Lund
54 Christine Tollefsen Bokseklubben Av 1930
57 Siri Rundberget Ørnulf IF
57 Henriette Vasstrand Viking Bokseklubb
60 Bente Alejandra Bjørnevold Bokseklubben Av 1930
60 Ingrid Egner Oslo BokseKlubb
60 Katrine Steingrimsen Tønsberg Kameratene
64 Madeleine Elisabeth Angelsen Vestby IL
64 Kristina Mordal Oslo BokseKlubb
64 Åshild Sørskår Vestby IL
75 Marianne Pettersen Bygdnes Bodø Bokseklubb
75 Julie Holthe Jessheim Bokseklubb