Golden Girl Championsip 2018 – Resultater (04.02.2018)

Golden Girl Championship gikk i Borås, Sverige i helgen og det var flere norske deltagere med i turneringen.

Mesterskapet streames LIVE på www.knockout.no sine sider.

Her er alle resultatene fra de 176 kampene:

 

# Kategori Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 W-UA 52 kg 1/4 Röd Lauryne Brankaer Team France Röd 5-0
Blå Csenge Jozo Team Hungary
2 W-DC 30 kg 1/2 Röd Miah Byrne St.brigids kildare Röd 3-0
Blå Louisa Nunez BOXING CLUB VOLVIC
3 W-JA 60 kg 1/4 Röd Cecilie Kölle BK Rollo
Blå Elise Saulescu BK Swing Blå 5-0
4 W-DB 32 kg 1/2 Röd Ihne Tårnes Stavnes B 30
Blå Sghairi Sofia BOXING CLUB VOLVIC Blå 2-1
5 W-JA 60 kg 1/4 Röd Katelyn Vanderlaan Waterloo regional Boxing academy
Blå Ellis Hopkins City of Leicester abc Blå 4-1
6 W-DB 40 kg 1/1 Röd Nadja Munkholm Struer ab
Blå Steffi Grin Boxring Condor Limburg Blå 2-1
7 W-SB 57 kg 1/4 Röd Astrid-Johanna Grents Team Estonia Röd 4-1
Blå Gaby Timar Boxclub Basel
8 W-DB 42 kg 1/1 Röd Sarah Murphy St.brigids kildare
Blå Ruby Atkinson Birtley ABC Blå 3-0
9 W-SB 69 kg 1/4 Röd Hannah Shield Birtley ABC Röd 5-0
Blå Alexandra Romlin BK Hammaren
10 W-DB 46 kg 1/1 Röd Nicoline Bøgeskov Jyllinge Box Team
Blå Thoreya Pedersen Jessheim Bokseklubb Blå 3-0
11 W-SA 51 kg 1/4 Röd Natasha Samsalieva Djurgårdens IF Röd 5-0
Blå Melanie Machnicki Le noble art de Rosny
12 W-DB 48 kg 1/1 Röd Amelia Burke St.brigids kildare
Blå Julie Enge Vestby IL – boxing Blå 3-0
13 W-SA 54 kg 1/4 Röd Sara Svensson Skurups Kick o Boxningsklubb Röd RSCI r3
Blå Sarah-Joy Rae Boxteam Basel
14 W-DB 50 kg 1/1 Röd Helene Berg B-30 Röd 2-1
Blå Elvira Hall Ljungby BK
15 W-SA 54 kg 1/4 Röd Katrin Norén IF Linnea
Blå Sara Haghighat-joo TNT Boxing Academy Blå 5-0
16 W-DB 57 kg 1/1 Röd Casey Dermody Raging Bull Carlow
Blå SAGA STORM Tifa BC Blå 2-1
17 W-SA 54 kg 1/4 Röd Freja B, Hansen Jyllinge Box Team
Blå Karina Ļecko IN-FIGHT Blå 5-0
18 W-DB 66 kg 1/1 Röd Sofie Olsen Høje Taastrup Röd 3-0
Blå Winnie Pettersson Skene Atletklubb
19 W-SA 54 kg 1/4 Röd Mia Bromander BK Örnen
Blå Sandra Attermo Djurgårdens IF Blå 3-2
20 W-DA 38 kg 1/2 Röd MAVEL Alyssa BOXING CLUB VOLVIC
Blå Mei-Li Folk Boxring Condor Limburg Blå WO
21 W-SA 57-2 kg 1/4 Röd Britt Janne Mardal Bergen Atletklubb Röd RSCI r.3
Blå Emelie Löie Jespersen CIK
22 W-DA 46 kg 1/2 Röd Robyn Murran St.brigids kildare Röd 3-0
Blå Kornerlia Jonas Team Hungary
23 W-SA 60 kg 1/4 Röd Kirsty Hill Grimsby Boxing Academy Röd 5-0
Blå Tilde Fallström Redbergslids BK
24 W-DA 46 kg 1/2 Röd Elin Ringkvist Gripen BK Röd 3-0
Blå Mirjam Pedersen Jessheim Bokseklubb
25 W-SA 60 kg 1/4 Röd Sandra Brügger Boxteam Basel
Blå Agnes Alexiusson Värnamo BK Blå 4-1
26 W-DA 48 kg 1/2 Röd Cajsa Rydberg Gripen BK
Blå Lorena Osmanaj Ulf-an Blå 3-0
27 W-SA 64 kg 1/4 Röd Myrea Van den Ijssel RBV Crooswijk
Blå Valerian Spicer Top Glove Blå 4-1
28 W-DA 52 kg 1/2 Röd Liv Hökerud Halmstads AIS
Blå Vanessa Lander Saffour Halmstad BS Blå 2-1
29 W-SA 64 kg 1/4 Röd Stefanie Maria Hungerbühler Riverside Boxing Basel
Blå Madeleine Angelsen Vestby IL – boxing Blå 5-0
30 W-DA 52 kg 1/2 Röd Christina Leirbakken Moss BK
Blå Jessica Black BK Rollo Blå 2-1
31 W-SA 64 kg 1/4 Röd Ditte Frostholm Høje Taastrup
Blå Yvonne Bæk Rasmussen Herlev Boxing Blå 5-0
32 W-DA 57 kg 1/4 Röd Tine Tolefsen Jessheim Bokseklubb
Blå Naltina Wenneck Tønsbergkameratene Blå 3-0
33 W-SA 69 kg 1/4 Röd Laura Stevens Far Cotton Röd 5-0
Blå Janine Lellwitz Telekom Sport Lübeck e.V.
34 W-DA 57 kg 1/4 Röd Signe Lindfors IF Linnea
Blå Sara Melgård Gran Bk Blå 2-1
35 W-SA 69 kg 1/4 Röd Marianne Ahlborg Vänersborgs BK Röd 5-0
Blå Gardner Moore Lochend Boxing Club
36 W-DA 60 kg 1/2 Röd Chelsea McDonagh St.brigids kildare
Blå Nora Louise Johannessen B 30 Blå 3-0
37 W-SA 75 kg 1/4 Röd Elena Narozanski nemesis
Blå Love Holgersson BK Swing Blå 5-0
38 W-DA 66 kg 1/2 Röd Winnie McDonagh Neilstown Boxing Club
Blå Ajlina Bucaliu Angered BC Blå 3-0
39 W-UA 46 kg 1/2 Röd Janolin Rodin Leinster
Blå Megan Bainbridge Brandon Boxing Blå 5-0
40 W-SC 57 kg 1/4 Röd Valeria Soldano Elite boxing Club
Blå Daniela Carriço Rounds Academy Blå 3-0
41 W-UA 52 kg 1/2 Röd Mia Robins Leinster
Blå Nikolīna Boķe IN-FIGHT Blå 5-0
42 W-SC 57 kg 1/4 Röd Alva Magnusson Uddevalla BK
Blå Ronja Gröndahl IF Göteborgs Team Box Blå 3-0
43 W-UA 52 kg 1/2 Röd Maria-Elena Avram Box-Club Nordend Offenbach
Blå Lauryne Brankaer Team France Blå 4-1
44 W-SC 57 kg 1/4 Röd Nina Pollmanns Box-Club Nordend Offenbach
Blå Leonor Agostinho Rounds Academy Blå 3-0
45 W-UA 57 kg 1/2 Röd Lauren Dempsey Ryston BC Newbridge Röd 3-2
Blå Emma Olsson BK Revansch
46 W-SC 60 kg 1/4 Röd Klara Rickardsson Hammarby IF Boxning Röd 2-1
Blå Marika Broman BK30 Motala
47 W-JA 48 kg 1/2 Röd julie Madsen Høje Taastrup
Blå Daina Moorehouse Leinster Blå 5-0
48 W-SC 60 kg 1/4 Röd Bente A. Bjørnevold B 30
Blå Elise Finstad Horten Bokseklubb Blå 3-0
49 W-JA 48 kg 1/2 Röd Rim Bennama Team France Röd RSCI r.1
Blå Karolina Delmaczynska Box-Club Nordend Offenbach
50 W-SC 60 kg 1/4 Röd Emelie Augustsson Bulldog Training Center Röd 3-0
Blå Ea Gutzeit Schleswig- Holstein & Hamburg
51 W-JA 51 kg 1/2 Röd Johanna Wonyou Team France
Blå Sharapova Liubov Team russia Blå 5-0
52 W-SC 64 kg 1/4 Röd Anna Frisell Djurgårdens IF Röd 3-2
Blå Nicolina Ernström Nilsson BK Kungälv
53 W-JA 51 kg 1/2 Röd Hanna Lakotar Team Hungary Röd 4-1
Blå Anabelle Bruun Tønsbergkameratene
54 W-SC 64 kg 1/4 Röd Anya Hortensia Bjerke Horten Bokseklubb
Blå Anna-Klara Norlin Hisingens BK Blå 3-0
55 W-JA 57 kg 1/2 Röd Itza Pabonreyes IF Linnea Röd 4-1
Blå Jekaterina Marčenko IN-FIGHT
56 W-SC 69 kg 1/4 Röd Ida Wahlmann Iversen Fighter Bokseklubb
Blå Jullie Holte Jessheim Bokseklubb Blå 5-0
57 W-JA 57 kg 1/2 Röd Jessica Triebelová Boxing club Triebel Röd 5-0
Blå Oyuntsetsey Yesugen Ulaanirves Boxing Club
58 W-SC 69 kg 1/4 Röd Elin Johansson Valhall BK
Blå Linn Jansson Djurgårdens IF Blå ABD r.2
59 W-JA 60 kg 1/2 Röd Luca Hamori Team Hungary Röd RSCI r.2
Blå Enkhbaatar Munkhkhuslen Ulaanirves Boxing Club
60 W-SC 69 kg 1/4 Röd Katrine Olsson CIK Röd 5-0
Blå Carolina Vinefur NBK Akilles
61 W-JA 60 kg 1/2 Röd Elise Saulescu BK Swing
Blå Ellis Hopkins City of Leicester abc Blå 5-0
62 W-SC 69 kg 1/4 Röd Anna Jenni Boxteam Basel Röd 3-0
Blå Anja Kjøller Høj Jyllinge Box Team
63 W-JA 69 kg 1/2 Röd Nadine Dermody Leinster Röd 5-0
Blå Leslie Polynice Team France
64 W-DC 30 kg 1/1 Röd Justine Gardarin BOXING CLUB VOLVIC
Blå Miah Byrne St.brigids kildare Blå 3-0
65 W-SB 57 kg 1/2 Röd Laura Stocker Boxteam Basel Röd 4-1
Blå Rosie Ratzer Gosport ABC
66 W-DB 32 kg 1/1 Röd Abby Callan St.brigids kildare
Blå Sghairi Sofia BOXING CLUB VOLVIC Blå 3-0
67 W-SB 57 kg 1/2 Röd Zoe Koh Boxclub Basel
Blå Astrid-Johanna Grents Team Estonia Blå 5-0
68 W-DA 38 kg 1/1 Röd Jenny Simonsen B 30
Blå Mei-Li Folk Boxring Condor Limburg Blå 3-0
69 W-SB 64 kg 1/2 Röd Åshild Sörskår Vestby IL – boxing
Blå Rea Vrahasotakis Boxteam Basel Blå 5-0
70 W-DA 42 kg 1/1 Röd GARDARIN Lina BOXING CLUB VOLVIC
Blå Jade Huggins Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
71 W-SA 51 kg 1/2 Röd Linda Ooms UBV Verbon Röd 4-1
Blå Dina Cheung Petersen CIK
72 W-DA 46 kg 1/1 Röd Robyn Murran St.brigids kildare Röd 3-0
Blå Elin Ringkvist Gripen BK
73 W-SA 51 kg 1/2 Röd Nadia Barriga Boxteam Basel
Blå Natasha Samsalieva Djurgårdens IF Blå 3-2
74 W-DA 48 kg 1/1 Röd Mckenzie Kenny Ryston BC Newbridge
Blå Lorena Osmanaj Ulf-an Blå 3-0
75 W-SA 54 kg 1/2 Röd Sara Svensson Skurups Kick o Boxningsklubb Röd 4-1
Blå Sara Haghighat-joo TNT Boxing Academy
76 W-DA 52 kg 1/1 Röd Vanessa Lander Saffour Halmstad BS
Blå Jessica Black BK Rollo Blå 3-0
77 W-SA 54 kg 1/2 Röd Karina Ļecko IN-FIGHT Röd 5-0
Blå Sandra Attermo Djurgårdens IF
78 W-DA 57 kg 1/2 Röd Kaci Crowley Erne Boxing Club
Blå Alexandra Kozar Esbjerg Blå 2-1
79 W-SB 60 kg 1/2 Röd Katrine Steingrimsen Djurgårdens IF Röd 5-0
Blå Linda Larsson IK Ymer
80 W-DA 57 kg 1/2 Röd Naltina Wenneck Tønsbergkameratene Röd 3-0
Blå Sara Melgård Gran Bk
81 W-SB 69 kg 1/2 Röd Danielle Allsop Northwest Region ABA Röd 5-0
Blå Gina Brogren Ystads SK
82 W-DA 60 kg 1/1 Röd Lucin Sürüp NBK Akilles Röd 3-0
Blå Nora Louise Johannessen B 30
83 W-SB 69 kg 1/2 Röd Mona Husac BK Rebell
Blå Hannah Shield Birtley ABC Blå 5-0
84 W-DA 63 kg 1/1 Röd Sunniva Hofstad B 30 Röd 3-0
Blå Natalie özgun BK Rapid
85 W-SA 57-2 kg 1/2 Röd Sophia Smith Skene Atletklubb
Blå Tamara Radunovic BK Budva Blå 5-0
86 W-DA 66 kg 1/1 Röd Vera Person Haninge BK Röd 3-0
Blå Ajlina Bucaliu Angered BC
87 W-SA 57-2 kg 1/2 Röd Tanja Schlienger Boxclub Sissach Röd 4-1
Blå Britt Janne Mardal Bergen Atletklubb
88 W-DA 86 kg 1/1 Röd cliona darcy tobar pheadair Röd 2-1
Blå Matilda Werder Majorna BK
89 W-SA 57-1 kg 1/2 Röd Monika Schwarz Box Club Kostheim 1960 e.V.
Blå Ramla Ali nemesis Blå 3-2
90 W-UB 52 kg 1/2 Röd Nina Geir Box Gym upercut
Blå Benedicte Frugaard Silden Tønsbergkameratene Blå 3-0
91 W-SA 57-1 kg 1/2 Röd Nicole von Kaenel Boxteam Thun Oberland
Blå Helena Envall IF Linnea Blå 5-0
92 W-UB 54 kg 1/2 Röd Silje Pedersen Jessheim Bokseklubb
Blå Zhera Milli BK Masen Blå RSCI r.1
93 W-SA 60 kg 1/2 Röd Jelena Jelic Malmö Boxing Center
Blå Fatia Benmessahel Le noble art de Rosny Blå 4-1
94 W-UB 54 kg 1/2 Röd Sacha Hickey Fisher Röd RSCI r.1
Blå Michelle Jensen Esbjerg
95 W-SA 60 kg 1/2 Röd Kirsty Hill Grimsby Boxing Academy
Blå Agnes Alexiusson Värnamo BK Blå 5-0
96 W-UB 63 kg 1/2 Röd Thelma Sagerfeldt-Eskilsson BK Viljan Röd RSCI r.2
Blå Sophie Wright Birtley ABC
97 W-SA 64 kg 1/2 Röd Sarah Dunne Northwest Region ABA
Blå Valerian Spicer Top Glove Blå 4-1
98 W-UB 63 kg 1/2 Röd Elin Pettersson Skene Atletklubb Röd 3-0
Blå Ingela Ørstavik Eikrem Moldekameratene Bokseklubb
99 W-SA 64 kg 1/2 Röd Madeleine Angelsen Vestby IL – boxing
Blå Yvonne Bæk Rasmussen Herlev Boxing Blå 5-0
100 W-UB 66 kg 1/2 Röd Emma Sejrup Nyborg BK
Blå Rebecca Ljunglöf Sundsvalls BK Blå 3-0
101 W-SA 69 kg 1/2 Röd Carolyn Redmond TNT Boxing Academy Röd 4-1
Blå Lena Bertelsen BK Rollo
102 W-UB 70 kg 1/2 Röd Synne Everøi Jessheim Bokseklubb
Blå SANDRA MARQUES BOXERPA Blå WO
103 W-SA 69 kg 1/2 Röd Laura Stevens Far Cotton
Blå Marianne Ahlborg Vänersborgs BK Blå 5-0
104 W-UB 70 kg 1/2 Röd Tilde Carvell Strecker Rødovre Bk
Blå Ellouise Challenger Downend Police Blå 3-0
105 W-SA 75 kg 1/2 Röd Martine Kjartansdottir B 30
Blå Verena Verloop Boksteam Vargas Blå 5-0
106 W-JC 54 kg 1/2 Röd rachel darcy swords
Blå Maria do Mar Cavaleiro Rounds Academy Blå 3-0
107 W-SA 75 kg 1/2 Röd Zabrina Holmström IF Göteborgs Team Box
Blå Love Holgersson BK Swing Blå 5-0
108 W-JC 57 kg 1/2 Röd Macy Mckenna Birtley ABC
Blå Crystal JASPARD R.O.Chateau-Thierry Blå 3-0
109 W-UA 46 kg 1/1 Röd Bojana Gojkovic BK Budva Röd 4-1
Blå Megan Bainbridge Brandon Boxing
110 W-JC 69 kg 1/2 Röd Caoime McHugh St Brigids boxing club Röd 3-0
Blå Julia Eriksson Uddevalla BK
111 W-UA 48 kg 1/1 Röd Lara Korus Box Club Kostheim 1960 e.V. Röd 4-1
Blå Saorise Morrissey Setanta bc
112 W-JC 69 kg 1/2 Röd Georgia Williams Downend Police
Blå Felicia Liljenberg Gripen BK Blå 3-0
113 W-UA 52 kg 1/1 Röd Nikolīna Boķe IN-FIGHT Röd 5-0
Blå Lauryne Brankaer Team France
114 W-JB 75 kg 1/2 Röd Claudia Özgun BK Rapid Röd 4-1
Blå Tallya Brillaux Team France
115 W-UA 54 kg 1/1 Röd Victoria Sawazki TUS Aschaffenburg leider
Blå niamh fay swords Blå 5-0
116 W-JB 75 kg 1/2 Röd Shannon Toure Team France Röd 3-0
Blå Michelle emilie Heimdal Ulf-an
117 W-UA 57 kg 1/1 Röd Lorye Ruyer Team France Röd 4-1
Blå Lauren Dempsey Ryston BC Newbridge
118 W-SC 51 kg 1/2 Röd Cristina Planas LEFT HOOK ABC Röd 4-1
Blå Linn Sandström Bondi Boxing club
119 W-UA 60 kg 1/1 Röd Jessica Pattinson Alnwick ABC
Blå Charlie Horgan Ryston BC Newbridge Blå 5-0
120 W-SC 51 kg 1/2 Röd Tânia Pires Rounds Academy
Blå Madeleine Finnström Örebro BK Blå 2-1
121 W-UA 70 kg 1/1 Röd Jana Vill Team Estonia
Blå Kaitlyn Doyle St.brigids kildare Blå WO
122 W-SC 57 kg 1/2 Röd Ellen Karlsson Hammarby IF Boxning Röd 5-0
Blå Daniela Carriço Rounds Academy
123 W-UA 80 kg 1/1 Röd Caoimhe Carthy St.brigids kildare
Blå sophie burke cahill tobar pheadair Blå 3-0
124 W-SC 57 kg 1/2 Röd Ronja Gröndahl IF Göteborgs Team Box
Blå Leonor Agostinho Rounds Academy Blå 3-0
125 W-JA 48 kg 1/1 Röd Daina Moorehouse Leinster Röd 5-0
Blå Rim Bennama Team France
126 W-SC 60 kg 1/2 Röd Nana Friis CIK Röd 5-0
Blå Klara Rickardsson Hammarby IF Boxning
127 W-JA 51 kg 1/1 Röd Sharapova Liubov Team russia Röd RSC r.2
Blå Hanna Lakotar Team Hungary
128 W-SC 60 kg 1/2 Röd Elise Finstad Horten Bokseklubb
Blå Emelie Augustsson Bulldog Training Center Blå 3-0
129 W-JA 54 kg 1/1 Röd Jeyssa Marcel Team France Röd 3-0
Blå Bettina Kiss Team Hungary
130 W-SC 64 kg 1/2 Röd Michaela Lindfors Viktorija BK – Falköping Röd 5-0
Blå Sandra Mohammadzadeh BK Hammaren
131 W-JA 57 kg 1/1 Röd Itza Pabonreyes IF Linnea
Blå Jessica Triebelová Boxing club Triebel Blå 5-0
132 W-SC 64 kg 1/2 Röd Anna Frisell Djurgårdens IF Röd 3-0
Blå Anna-Klara Norlin Hisingens BK
133 W-JA 60 kg 1/1 Röd Luca Hamori Team Hungary Röd 4-1
Blå Ellis Hopkins City of Leicester abc
134 W-SC 69 kg 1/2 Röd Jullie Holte Jessheim Bokseklubb Röd RSCI r2
Blå Linn Jansson Djurgårdens IF
135 W-JA 69 kg 1/1 Röd Katelynn Phelan Leinster
Blå Nadine Dermody Leinster Blå WO
136 W-SC 69 kg 1/2 Röd Katrine Olsson CIK Röd 3-0
Blå Anna Jenni Boxteam Basel
137 W-JA 75 kg 1/1 Röd Aurora Kjekshus Reite B 30
Blå Klaudia Lewadny Esbjerg Blå 5-0
138 W-DA 57 kg 1/1 Röd Alexandra Kozar Esbjerg
Blå Naltina Wenneck Tønsbergkameratene Blå 3-0
139 W-SC 48 kg 1/1 Röd Ella Harris Miguels ABC Röd AB-2
Blå Julia Magalhaes Rounds Academy
140 W-UB 46 kg 1/1 Röd Livie GARNIER R.O.Chateau-Thierry Röd RSCI r.1
Blå Maria Simonsen B 30
141 W-SB 51 kg 1/1 Röd Lina Karlsson Djurgårdens IF Röd 5-0
Blå Isra El – Braway All Stars
142 W-UB 52 kg 1/1 Röd Kamila Östlund Haninge BK
Blå Benedicte Frugaard Silden Tønsbergkameratene Blå 2-1
143 W-SB 57 kg 1/1 Röd Laura Stocker Boxteam Basel
Blå Astrid-Johanna Grents Team Estonia Blå 3-2
144 W-UB 54 kg 1/1 Röd Zhera Milli BK Masen
Blå Sacha Hickey Fisher Blå 3-0
145 W-SB 60 kg 1/1 Röd Natalia Lundström BK Revansch
Blå Katrine Steingrimsen Djurgårdens IF Blå 5-0
146 W-UB 63 kg 1/1 Röd Thelma Sagerfeldt-Eskilsson BK Viljan Röd RSCI r.2
Blå Elin Pettersson Skene Atletklubb
147 W-SB 64 kg 1/1 Röd Johanna Persson Ystads SK
Blå Rea Vrahasotakis Boxteam Basel Blå 2-3
148 W-UB 66 kg 1/1 Röd Tegan Farrell Leinster Röd 2-1
Blå Rebecca Ljunglöf Sundsvalls BK
149 W-SB 69 kg 1/1 Röd Danielle Allsop Northwest Region ABA
Blå Hannah Shield Birtley ABC Blå RSCI r.2
150 W-UB 70 kg 1/1 Röd SANDRA MARQUES BOXERPA
Blå Ellouise Challenger Downend Police Blå 2-1
151 W-SA 48 kg 1/1 Röd Marie Connan LEFT HOOK ABC Röd 4-1
Blå Alexandra Richards Miguels ABC
152 W-JC 54 kg 1/1 Röd Georgiana Diana Podaru Box-Club Nordend Offenbach
Blå Maria do Mar Cavaleiro Rounds Academy Blå RSCI r.2
153 W-SA 51 kg 1/1 Röd Linda Ooms UBV Verbon
Blå Natasha Samsalieva Djurgårdens IF Blå 4-1
154 W-JC 57 kg 1/1 Röd Salma Friga Team France Röd 3-0
Blå Crystal JASPARD R.O.Chateau-Thierry
155 W-SA 54 kg 1/1 Röd Sara Svensson Skurups Kick o Boxningsklubb Röd 5-0
Blå Karina Ļecko IN-FIGHT
156 W-JC 69 kg 1/1 Röd Caoime McHugh St Brigids boxing club
Blå Felicia Liljenberg Gripen BK Blå 3-0
157 W-SA 57-2 kg 1/1 Röd Tamara Radunovic BK Budva Röd 5-0
Blå Tanja Schlienger Boxclub Sissach
158 W-JB 54 kg 1/1 Röd Rebecca Larsen Skene Atletklubb
Blå Jennifer Salavia BK Tiger Blå 3-0
159 W-SA 57-1 kg 1/1 Röd Ramla Ali nemesis
Blå Helena Envall IF Linnea Blå 3-0
160 W-JB 57 kg 1/1 Röd Abbie Doyle Enniskerry BC Röd 3-0
Blå Sascha Bøgeskov Jyllinge Box Team
161 W-SA 60 kg 1/1 Röd Fatia Benmessahel Le noble art de Rosny Röd 5-0
Blå Agnes Alexiusson Värnamo BK
162 W-JB 60 kg 1/1 Röd Linn Sellin Viksell Haninge BK Röd wo
Blå Mariana Martinho Rounds Academy
163 W-SA 64 kg 1/1 Röd Valerian Spicer Top Glove
Blå Yvonne Bæk Rasmussen Herlev Boxing Blå 3-0
164 W-JB 75 kg 1/1 Röd Claudia Özgun BK Rapid Röd 3-0
Blå Shannon Toure Team France
165 W-SA 69 kg 1/1 Röd Carolyn Redmond TNT Boxing Academy
Blå Marianne Ahlborg Vänersborgs BK Blå 4-1
166 W-SC 51 kg 1/1 Röd Cristina Planas LEFT HOOK ABC Röd 3-0
Blå Madeleine Finnström Örebro BK
167 W-SA 75 kg 1/1 Röd Verena Verloop Boksteam Vargas
Blå Love Holgersson BK Swing Blå 3-0
168 W-SC 57 kg 1/1 Röd Ellen Karlsson Hammarby IF Boxning Röd 2-1
Blå Leonor Agostinho Rounds Academy
170 W-SC 60 kg 1/1 Röd Nana Friis CIK
Blå Emelie Augustsson Bulldog Training Center Blå 3-0
172 W-SC 64 kg 1/1 Röd Michaela Lindfors Viktorija BK – Falköping Röd 3-0
Blå Anna Frisell Djurgårdens IF
174 W-SC 69 kg 1/1 Röd Jullie Holte Jessheim Bokseklubb
Blå Katrine Olsson CIK Blå 3-0
176 W-SC 81 kg 1/1 Röd Cynthia Glauser Fight Right Biel/Bienne Röd 3-0
Blå Emma Glansin Skene Atletklubb