Landsmesterskapet i Diplomboksing 2018 – Resultater (22.01.2018)

Det ble bokset hele 45 diplomkamper i helgens Landsmesterskap i Diplomboksing på Røyken og Spikkestad. Det var 75 påmeldte, og derav 70 boksere som veide inn og deltok i mesterskapet. Dette er det største Landsmesterskapet for Diplomboksing noensinne!

En stor takk til IL ROS boksegruppe for dette fantastisk godt gjennomførte arrangementet, og ikke minst til alle de klubbene som driver med rekrutteringen og har satt diplomboksing på kartet i sine bokseklubber

Gratulere til alle som deltok i mesterskapet, og ikke minst de som fikk disse utmerkelsene i helgen:

Beste klubb jenter: B-30
Beste klubb gutter: Jessheim BK
Beste jentebokser: Sunniva Hofstad, B-30
Beste guttebokser: Brage Elverhøi, Jessheim BK

 

  Semifinaler
Kamp Klasse Type Vekt Fornavn Etternavn Klubb Resultat Poeng
1 B Semifinale 44 Anniken Østeby Askim BK 3 25
  B Semifinale 44 Andrea Ingulfsen Grønvold Il Ros boksing 0 23,5
2 A Semifinale 50 Elise Pedersen Bodø BK 1 24,5
  A Semifinale 50 Christina Leirbakken Moss BK 2 24
3 A Semifinale 60 Aurora Myhrvold Askim BK 1 22,5
  A Semifinale 60 Nora Louise Johannessen B-30 2 22,5
4 A Semifinale 75 Mathilde Toline Bygjordet Bodø BK 1 20,5
  A Semifinale 75 Sofia Stigen Sørensen Aurland IL 2 22,5
5 B Semifinale 40 Vilmer Kopreitan B-30 2 25
  B Semifinale 40 William Angell Myhre Spkl Ulf-An 1 25,5
6 B Semifinale 40 Alfred Berglund Sande Il Ros boksing 0 22,5
  B Semifinale 40 Hans Jørgen Holter Jessheim BK 3 27,5
7 B Semifinale 44 Kristoffer Kristiansen Gran 0 22,5
  B Semifinale 44 Adam Hasna Da Silva TK boksing 3 26
8 B Semifinale 44 Adlan Temaev Jessheim BK 1 21,5
  B Semifinale 44 Snorre Hall Il Ros boksing 2 21,5
9 B Semifinale 50 Joris Christoffer Totlandsdal Sævik Moss BK 1 23
  B Semifinale 50 Ask Myhre Lie Spkl Ulf-An 2 25,5
10 A Semifinale 40 Jesper Kalvøy Jensen Moss BK 3 28,5
  A Semifinale 40 Nicklas Tårnes Stavnes B-30 0 24
11 A Semifinale 40 Tore Reksten Armada Bokseklubb 0 23,5
  A Semifinale 40 Michael Frugaard Silden TK boksing 3 28
12 A Semifinale 38 Sivert Lindquist Stein Jessheim BK 2 23,5
  A Semifinale 38 Benjamin Reinertsen Imås 1 19
13 A Semifinale 46 Odin Johannes Paulsen-nedresagen Armada Bokseklubb 0 22,5
  A Semifinale 46 Emil Bye Eriksen Vestby IL 3 26
14 A Semifinale 50 Bolan Lalporwal SP09 1 24,5
  A Semifinale 50 Erik Wang Strømhaug B-30 2 26
15 A Semifinale 60 Adam Zayndievich Arsaev AIK Lund 3 22
  A Semifinale 60 Ron Emini Jessheim BK 0 20,5
16 A Semifinale 60 Nathaniel Alme Askim BK 1 21,5
  A Semifinale 60 Alikhan Arskhanov Bærums Verk 2 23,5
17 A Semifinale 63 Matin Raza Knobelauch SP09 1 27
  A Semifinale 63 Brage Andreas Elverhøi Jessheim BK 2 28
18 A Semifinale 75 Dennis Bøe Dahl B-30 3 26
  A Semifinale 75 Dorian Sebastian Bartoszewski Grimstad BK 0 20,5
19 A Semifinale 38 Fredrik Silden TK boksing 3 22,5
  A Semifinale 38 Deni Khasakanov AIK Lund 0 19,5
20 B Semifinale 32 Ihne Tårnes Stavnes B-30 2 19,5
  B Semifinale 32 Mia Tomine Neset Imås 1 18
 
  Finaler
Kamp Klasse Type Vekt Fornavn Etternavn Klubb Resultat Poeng
1 B Finale 50 Helene Berg B-30 2 23
  B Finale 50 Sanja Nur.S. Khawaja Moss BK 1 20,5
2 A Finale 36 Jenny Simonsen B-30 3 32,5
  A Finale 36 Maria Helen Østhassel Torp Armada Bokseklubb 0 23,5
3 A Finale 46 Thoreya Iselin Lindgren Pedersen Jessheim BK 1 25
  A Finale 46 Mirjam Lindgren Pedersen Jessheim BK 2 24
4 A Finale 48 Julie Enge Vestby IL 3 26,5
  A Finale 48 Martine Hansen Storvik Bodø BK 0 21,5
5 A Finale 42 Benjamin Holmvaag Rasmussen Bodø BK 0 23
  A Finale 42 Alkhazur Magamadov Moss BK 3 31,5
6 B Finale 32 Sara Hasselø Berg Molde BK 0 19
  B Finale 32 Ihne Tårnes Stavnes B-30 3 20,5
7 A Finale 50 Lorena Osmanaj Spkl Ulf-An 0 24,5
  A Finale 50 Christina Leirbakken Moss BK 3 29,5
8 A Finale 54 Sara Melgård Gran 3 31,5
  A Finale 54 Tine Tollefsen Jessheim BK 0 23
9 A Finale 60 Adam Zayndievich Arsaev AIK Lund Disk
  A Finale 60 Alikhan Arskhanov Bærums Verk Disk
10 A Finale 75 Sunniva Hofstad B-30 3 33,5
  A Finale 75 Sofia Stigen Sørensen Aurland IL 0 23,5
11 B Finale 30 Christopher Pedersen Armada Bokseklubb 1 25
  B Finale 30 Vilhjalmur Tormodsson AIK Lund 2 25
12 B Finale 32 Jonatan Omland Grefslie Jessheim BK 2 25,5
  B Finale 32 Adam Shamaev Grimstad BK 1 23
13 B Finale 34 Elias Erenbrant-Levanger Jessheim BK 3 19,5
  B Finale 34 Tobias Lien Grimstad BK 0 17
14 B Finale 38 Emrik Jacobsen Håndstad Jessheim BK 2 21,5
  B Finale 38 Ikhvan Arskhanov Bærums Verk 1 21,5
15 B Finale 50 Joris Christoffer Totlandsdal Sævik Moss BK 3 26,5
  B Finale 50 Alexander Øystrøm Tyvold Spkl Ulf-An 0 20,5
16 A Finale 38 Fredrik Silden TK boksing 3 28
  A Finale 38 Sivert Lindquist Stein Jessheim BK 0 21,5
17 A Finale 46 Peter Kittelsrud Hagen Gran 2 25,5
  A Finale 46 Emil Bye Eriksen Vestby IL 1 24
18 A Finale 50 Einar Helmen Gran 0 19,5
  A Finale 50 Erik Wang Strømhaug B-30 3 26
19 A Finale 63 Hubert Adam Gorecki Imås 0 22
  A Finale 63 Brage Andreas Elverhøi Jessheim BK 3 35
20 A Finale 75 Dennis Bøe Dahl B-30 2 25
  A Finale 75 Oskar Stigen Sørensen Aurland IL 1 25
21 B Finale 44 Anniken Østeby Askim BK 3 28,5
  B Finale 44 Didrika Kaur Ørnulf IF 0 23
22 A Finale 60 Nora Louise Johannessen B-30 0 23,5
  A Finale 60 Naltina Wenneck TK boksing 3 31
23 B Finale 40 Vilmer Kopreitan B-30 Disk
  B Finale 40 Hans Jørgen Holter Jessheim BK 3 +
24 B Finale 44 Adam Hasna Da Silva TK boksing 3 25,5
  B Finale 44 Snorre Hall Il Ros boksing 0 22,5
25 A Finale 40 Jesper Kalvøy Jensen Moss BK 3 29,5
  A Finale 40 Michael Frugaard Silden TK boksing 0 27,5