NM SENIOR 2017 – KONGEPOKAL TIL HADI SROUR (11.03.2017)

På bildet: Bernard Torres (Forbundspokal Menn), Hadi Srour (Kongepokal) og Erik Rossing (Trym IL ble beste klubb)

Det er innveid 8 kvinner og 32 menn til årets mesterskap.

Bilder fra kampene finnes på vår Facebookside: https://www.facebook.com/norgesbokseforbund/

Forbundspokal kvinner: Madeleine Angelsen, Vestby IL
Forbundspokal menn: Bernard Angelo Torres, Gran BK
Kongepokal menn: Hadi Srour, TK
Beste Klubb: Trym IL (Trondheim)

 

Resultater:

Kamp Type Vekt Navn Klubb Navn Klubb Resultat
1 8-delsfinale 69 kg Jørgen Cindahl Moss BK Barzan Palany Grimstad BK 0-5
2 Kvartfinale 69 kg Ruslan Shidokaev Grimstad BK Mindaugas Laurinautis Molde BK 3-2
3 Kvartfinale 69 kg Mohamed Amsalkhir Oslo BK Maikel Gomez IF Ørnulf 4-1
4 Kvartfinale 69 kg Mohammed Asghar Drammen BK Jamshid Nazari AIK Lund 0-5
5 Kvartfinale 75 kg Albion Rexhaj Askim BK Anders Eggan Trym 0-5
6 Kvartfinale 75 kg Mindaugas Gedminas AIK Lund Martin Larsen TBK 4-1
7 Kvartfinale 75 kg Andrew Amorim Bergen Sparta Alborz Sabet SP-09 2-3
8 Kvartfinale 91 kg Elmin Zivcic Feliz Morten Dåbu Grimstad BK 2-3
9 Kvartfinale 91 kg Armintas Dluckys Grimstad BK Lars Christian Johnsen Trym 5-0
10 Kvartfinale 69 kg Hadi Srour TK Barzan Palany Grimstad BK 5-0
11 Semifinale 60 kg Adrian Tobias Haug Pors Bernhard Angelo Torres Gran BK 0-5
12 Semifinale 69 kg Ruslan Shidokaev Grimstad BK Mohamed Amsalkhir Oslo BK 5-0
13 Semifinale 75 kg Amin Srour TK Anders Eggan Trym 2-3
14 Semifinale 75 kg Mindaugas Gedminas AIK Lund Alborz Sabet SP-09 0-5
15 Semifinale 91 kg Jan Erik Vårdal Bergen Sparta Henning Steen Oslo BK 5-0
16 Semifinale 91 kg Morten Dåbu Grimstad BK Armintas Dluckys Grimstad BK 0-5
17 Semifinale +91 kg Adrian Daniel Frederking Bergen Sparta Tommy Rammen Ørnulf IF +AB-1
18 Semifinale 69 kg Jamshid Nazari AIK Lund Hadi Srour TK 0-5

 

Lørdag Kl. 14.00            FINALER (del 1) 
Quality Hotel Klubben (Sendes LIVEwww.tv2sumo.no)

Starter først med en X-tra kvalifikasjonskamp i junior til Nordisk Mesterskap:

 Junior X-tra kvalik 60 kg Martin Skogheim Armada BK Daniel Grande Grimstad BK  5-0

 

19 Finale 51 kg D Veronica Losvik Bergens Atletklub Faiza Herzi Oslo BK  5-0
20 Finale 57 kg D Jacquline Nicole Bryant Oslo BK Grethe Kraugerud Trym  0-5
21 Finale 64 kg D Madeleine Angelsen Vestby IL Åshild Sørskår Vestby IL  5-0
22 Finale 56 Andreas Eggan Trym Non Saenphakdi AIK Lund  3-2
23 Finale 81 Alexander Lyseggen Martinsen Oslo BK Islam Ismailov AIK Lund  1-4

 

Lørdag Kl. 21.00          FINALER (del 2)  
Quality Hotel Klubben (Sendes LIVETV2 Sportskanalen og www.tv2sumo.no)

24 Finale 60 Reidar Walstad Trym Bernhard  Torres Gran BK  0-5
25 Finale 60 kg D Anne Tjønndal Bodø BK Kristin Soot Oslo BK  0-5
26 Finale 75 Anders Eggan Trym Alborz Sabet SP-09  3-0
27 Finale 69 Ruslan Shidokaev Grimstad BK Hadi Srour TK  0-5
28 Finale 91 Jan Erik Vårdal Bergen Sparta Armintas Dluckys Grimstad BK  0-5
29 Finale +91 Simen Nysæter Trym Adrian Daniel Frederking Bergen Sparta  5-0

 

——————————–

PROGRAM

Torsdag 09.03.17
Kl. 20.00          Kvartfinaler                   Quality Hotel Klubben  (Sendes LIVEwww.knockout.no)

Fredag 10.03-17  
Kl. 18.00          Semifinaler                  Quality Hotel Klubben (Sendes LIVEwww.tv2sumo.no)

Lørdag 11.03-17 
Kl. 08.00          Veiing kvinner              Quality Hotel Klubben
Kl. 08.15          Veiing menn                 Quality Hotel Klubben
Kl. 13.30          Dommermøte               Quality Hotel Klubben
Kl. 14.00          FINALER (del 1)          Quality Hotel Klubben (Sendes LIVEwww.tv2sumo.no)
Kl.  17.00          NM bankett                  Quality Hotel Klubben
Kl. 21.00          FINALER (del 2)           Quality Hotel Klubben (Sendes LIVETV2 Sportskanalen og www.tv2sumo.no)