Alle resultater fra NYBEGYNNERMESTERSKAPET for Junior og Senior 2017 (12.02.2017)

Det veide inn 53 utøvere til årets mesterskap som går i Mossehallen (Nesparken 10 1530 Moss).

Mesterskapet Streames på siden til vår samarbeidspartner: http://www.knockout.no/

Det ble i årets mesterskap kåret 19 nybegynnermestere i turneringen som gikk i Moss 

 

Resultater fra mesterskapet. Finalene er fra og med kamp 15.:

Kamp Klasse Type Rødt Hjørne Klubb Blått Hjørne Klubb Resultat
1 69 kg Kvartfinale Maikel Gomez Ørnulf Simen Grimsmo Ulf-an  5-0
2 69 kg Kvartfinale Lars H. Wøhncke Sp-09 Hadi Mohammadi Bergen Sp. RSC-1+
3 69 kg Kvartfinale Barzan Palany Grimstad BK Marius Sletvold Trym  +RSC-2
4 75 kg B Kvartfinale Marius W. Henriksen Ørnulf Rafal Wolski Moss BK RSC-1+
5 75 kg B Kvartfinale Olav Olsen DBK Jan Remy Olsen Sotra BK +AB-3
6 81 kg B Kvartfinale Jesper Segato Jessheim Sahand Ammari Ørnulf AB-2+
7 91 kg Semifinale Jan Erik Vårdal Bergen Sp. Zarko Dimic Moss BK  4-1
8 64 kg B Semifinale Salman Rashid Ørnulf Sondre Moe Drøbak BK 2-3
9 75 kg B Semifinale Even E. Hatlehol Bergen Box. Per Erik A. Pedersen Imås 5-0
10 75 kg B Semifinale Rafal Wolski Moss BK Olav Olsen DBK RSC-2+
11 81 kg B Semifinale Marvin Kim Ngyen B-30 Mehdi Ashgari Vestby BK RSC-1+
12 81 kg B Semifinale Emilian Kruzka FUVO Sahand Ammari Ørnulf 3-2
13 69 kg Semifinale Mohamed Amsalkhir Oslo BK Maikel Gomez Ørnulf 4-1
14 69 kg Semifinale Hadi Mohammadi Bergen Sp. Barzan Palany Grimstad BK 4-1
15 81 kg WJ Finale Aurora Kjekshus Reite B-30 Jenny Kirkevold TK BK 5-0
16 51 kg WB Finale Sira Bojang Ørnulf Faiza Hersi Oslo BK 0-5
17 69 kg WB Finale Ida W. Iversen Fighter Åshild Sørskår Vestby BK 5-0
18 75 kg W Finale Martine Kjartansdottir B-30 Christina O. Andvig Stavanger 1-4
19 64 kg JB Finale Khizri Abakaro Moss BK Seyed M. Beheshti Vestby BK 1-4
20 91 kg JB Finale Deni Goigland Stavanger Domas Arsoba B-30 3-2
21 + 91 kg B Finale Tommy Rammen  Ørnulf IF Robert Moberg Bergen Box. 5-0
22 64 kg WB Finale Shabia Mushtaq TK BK Jacquline N. Bryant Oslo BK 0-5
23 75 kg JB Finale Erlen Iversen AIK Lund Lasse Westrum Oslo BK 4-1
24 75 kg JA Finale Håvard Illing TK BK Hasib Haydari Ørnulf 0-5
25 64 kg B Finale Reza Hosseini AIK Lund Sondre Moe Drøbak BK RSC-2+
26 69 kg B Finale Kamal Iqbal Oslo BK Donatas Bacinskis Bergen Box. 3-2
27 75 kg B Finale Even E. Hatlehol Bergen Box. Olav Olsen DBK 0-5
28 81 kg B Finale Medi Asghari Vestby BK Emillian Kruzka FUVO 5-0
29 60 kg Finale Non Saenphakdi AIK Lund Abd Hindi Bragd BK 0-5
30 69 kg Finale Mohamed Amsalkhir Oslo BK Hadi Mohammadi Bergen Sp. 1-4
31 75 kg Finale Hazan Mirca Moss BK Javid Bayat Vestby BK RSC-3+
32 81 kg Finale Petter Brendbakken RBK Feras Sami Hamada Bergen Sp. 0-5
33 91 kg Finale Morten Dåbu Grimstad BK Jan Erik Vårdal Bergen Sp. 2-3