Resultater: Nybegynnermesterskapet 2016 i Drammen (14.02.2016)

Alle resultater ligger under her!

Bestemannspremier Nybegynnermesterskapet 2016
Beste kvinnebokser: Jacqueline Bryant, Oslo BK
Beste herrebokser: Alexander Martinsen, Oslo BK
Beste Klubb: Sportsklubben-09

(FOTO: Norges Bokseforbund, Rolf Haug), se flere bilder fra mesterskapet på vår Facebook-side: https://www.facebook.com/norgesbokseforbund

Mesterskapet streames LIVE på knockout.no sine sider her: http://www.knockout.no/Video.aspx

Det var rekordpåmelding til årets Nybegynnermesterskap, med 59 herrer og 11 kvinner! Aldri før har det vært så mange påmeldte til dette mesterskapet (den tidligere rekorden var 59 stykker i 2015). Det var også 30 trenere på lørdag som gikk igjennom det obligatoriske trenerkurset for å være godkjent som sekundant i kamper/turneringer under Norges Bokseforbund.
—————————————-

Nybegynnermesterskapet deles opp med følgende inndeling (Utøvere som er Norske mestere kan ikke delta).

Klasse B   0 –   7 kamper
Klasse A   8 – 15 kamper

—————————————-

RESULTATER NYBEGYNNERMESTERSKAPET 2016

Nr. Type Klasse/Kg Navn Klubb Navn Klubb Resultat
1 Kvartfinale JB64kg Sheikib Ali Shah TK Even Sollund Ski BK 3-0
2 Kvartfinale JB64kg Sander Løvdahl Stavanger BK Hadi Mohammadi Bergen Sparta 0-3
3 Kvartfinale SB91kg Stian Karlsen TK Zarko Dimic Moss BK 0-3
4 Kvartfinale SB91kg Rune Kaldhussæter Ålesund Alexander Myhre OBK 0-3
5 Semifinale SB64kg Giovani de Oliveira Moss Mikael Larsen Arendal BK 0-3
6 Semifinale SB69kg Marius Sletvold Trym Ghayur Ghalip AIK Lund 0-3
7 Semifinale SA75kg Alborz Sabet SP-09 Alexander Jenssen B-30 3-0
8 Semifinale JB81kg Harjit Singh RBK Feras Sami Hamada Bergen Sparta 1-2
9 Semifinale SB91+kg Stiche Clover Torden BK Robert Moberg Bergen BK 2-1
10 Semifinale SB91+kg Rodion Brændø Ski BK Runar Tyse Heian BK 0-3
11 Semifinale JB64kg Reda Srour TK Aleksander Virtanen Grimstad BK 0-3
12 Semifinale JB64kg Sheikib Ali Shah TK Hadi Mohammadi Bergen Sparta TKO-2+
13 Semifinale JA64kg Ola Grong Trym Daniel Bakke Bodø 3-0
14 Semifinale JA64kg Yahye Mohamed SP-09 Erik Grong Trym 3-0
15 Semifinale SB91kg Robin Johansen TK Bilal Magamadov SP-09 WO+
16 Semifinale SB91kg Zarko Dimic Moss Alexander Myhre OBK 0-3
17 Finale WB54kg Perzin Nazari Ørnulf IF Elin Bø Drammen BK 3-0
18 Finale WB57kg Cecilie Aga Heian BK Jacqueline Bryant OBK 0-3
19 Finale WB75kg Henriette Vasstrand Stavanger BK Lisbeth Hjort Torden BK 3-0
20 Finale WJB81kg Tiril Blomsø Bodø BK Martine Kjartansdottir B-30 2-1
21 Finale JB69kg Mattis Caspersen SP-09 Nabil Belkhir Arendal BK TKO-2+
22 Finale JB91+kg Jonas Kilabov Ørnulf IF Akhad Elimbajev Bærum +TKOI-3
23 Finale SB60kg Ratthat Saenpharkdi AIK Lund Javid Anwari Skien KO-2+
24 Finale SB75kg Fadi Faranso Grimstad BK Yassier Fayyaz Ørnulf 3-0
25 Finale WJB75kg Marthe Skau Jessheim Martine Kjartansdottir B-30 3-0
26 Finale JB64kg Aleksander Virtanen Grimstad BK Hadi Mohammadi Bergen Sparta 0-3
27 Finale JB81kg Deni Goigland Stavanger BK Feras Sami Hamada Bergen Sparta 0-3
28 Finale SB64kg Geir Tore Sandmo B-30 Mikael Larsen Arendal BK 3-0
29 Finale SB69kg Barzan Palany-Jafi Grimstad BK Ghayur Ghalip AIK Lund 3-0
30 Finale SB81kg Hans Eng Jessheim Michael Bernhardsen Torden BK TKO-1+
31 Finale SB91kg Bilal Magamadov SP-09 Alexander Myhre OBK 1-2
32 Finale SB91+kg Ola Dalby Torden BK Stiche Clover Torden BK 3-0
33 Finale SB93+kg Muhammed Elfstrøm SP-09 Runar Tyse Heian BK +TKOI-1
34 Finale JA75kg Lasse Skau Jessheim Markus Hatlestad Stavanger BK 3-0
35 Finale SA64kg Ola Grong Trym Yahye Mohamed SP-09 WO+
36 Finale SA69kg Leo Folstad Askim BK Kevin Grønlund SP-09 1-2
37 Finale SA75kg Mondaugas Gedminas AIK Lund Alborz Sabet SP-09 2-1
38 Finale SA81kg Stian Fløystad Grimstad BK Alexander Martinsen OBK 0-3
39 Finale SA91kg Alexander Sæther Heian BK Lars Johansen Trym TKO-2+

AE4Z5593

 

—————————————-
Her er de påmeldte til mesterskapet:

ANT. NAVN KLUBB FØDT VEKT INNVEID KLASSE
MENN:
1 SIMEN GRIMSMO SP.KL. ULF-AN 01.12.1998 64 JA
2 OSCAR HAGEN JESSHEIM BK 17.11.1999 69 JA
3 LASSE SKAU JESSHEIM BK 28.12.1999 75 JA
4 DENNIS HOFSTAD B-30 26.09.1999 81 JA
5 SANDER LØVDAHL STAVANGER BK 25.04.1998 60 JB
6 REDA SROUR TK 00.00.1998 60 JB
7 EVEN SOLLUND SKI BK 31.01.1998 64 JB
8 ALEKSANDER G. VIRTANEN GRIMSTAD BK 03.04.1999 64 JB
9 MATTIS CASPERSEN SP-09 04.09.1999 69 JB
10 SHEKIB ALI SHAH TK 00.00.1998 69 JB
11 NABIL ANDRE BELKHIR ARENDAL BK 28.04.1999 69 JB
12 MARKUS HATTESTAD STAVANGER BK 08.09.1998 75 JB
13 FERAS SAMI SHEHTA HAMADA BERGEN SPARTA 06.01.1998 81 JB
14 DENI GOTGLAND STAVANGER BK 08.06.1999 81 JB
15 SIVERT NYGÅRD SP.KL. ULF-AN 28.10.1999 81 JB
16 HARJIT SINGH RAUFOSS BK 30.04.1999 81 JB
17 JONAS KILABOV IF ØRNULF 08.09.1999 91 JB
18 AKHAD ELIMBAJEV BÆRUMSVÆRK BK 15.02.1999 +91 JB
19 OLA GRONG TRYM IL 03.10.1997 60 SA
20 ERIK GRONG TRYM IL 03.10.1997 64 SA
21 DANIEL BAKKE BODØ BK 29.04.1999 64 SA
22 YAHYE MOHAMED SP-09 27.11.1996 64 SA
23 KEVIN GRØNLUND SP-09 30.10.1995 69 SA
24 LEO FOLSTAD ASKIM BK 26.12.1990 69 SA
25 MONDAUGAS GEDMINAS AIK LUND 13.09.1996 75 SA
26 ALBORZ SABET SP-09 01.03.1995 75 SA
27 ALEXANDER JENSSEN B-30 17.01.1993 75 SA
28 STIAN S. FLØYSTAD GRIMSTAD BK 21.07.1996 81 SA
29 ALEXANDER MARTINSEN OSLO BK 20.09.1992 81 SA
30 LARS CHR. JOHANSEN TRYM IL 19.07.1987 91 SA
31 ALEXANDER SÆTHER HEIANE BK 02.01.1991 91 SA
32 RATTHATHAMAMMANANUN SAENPHARKDI AIK LUND 06.10.1997 56 SB
33 SALMAN RASHID IF ØRNULF 05.05.1995 60 SB
34 JAVID ANWARI SKIEN BK 06.01.1997 60 SB
35 MIKAL JUREN AASLAND LARSSEN ARENDAL BK 29.12.1989 64 SB
36 GEIR TORE SANDMO B-30 28.09.1982 64 SB
37 MARIUS SLETVOLD TRYM IL 09.04.1997 69 SB
38 GHAYUR GHALIP AIK LUND 05.10.1996 69 SB
39 BARZAN PALANY-JAFI GRIMSTAD BK 12.04.1994 69 SB
40 ODD MARTIN JORDTVEIT TORDEN BK 01.09.1989 69 SB
41 YASSIER ALI FAYYAZ IF ØRNULF 13.09.1983 75 SB
42 ADAN MOHAMED IF ØRNULF 06.01.1985 75 SB
43 DANIEL REINHOLDT TRYM IL 15.02.1990 75 SB
44 FADI FARANSO GRIMSTAD BK 10.11.1990 75 SB
45 ANDREAS RULGELDAL TORDEN BK 05.08.1988 75 SB
46 GREGER WEGGER TK 00.00.1985 75 SB
47 HANS K. ENG JESSHEIM BK 06.03.1996 81 SB
48 MICHAEL BERNHARDSEN TORDEN BK 24.03.1993 81 SB
49 BILAL MAGADOV SP-09 26.04.1995 91 SB
50 STIAN KARLSEN TK 00.00.1995 91 SB
51 ALEXANDER MYHRE OSLO BK 14.10.1987 91 SB
52 ROBIN JOHANSEN TK 00.00.1983 91 SB
53 RUNE VALDE KALDHUSSÆTER ÅLESUND BK 30.12.1991 91 SB
54 RODION SUHANOV BRÆNDØ SKI BK 18.02.1997 +91 SB
55 ROBERT MOBERG BERGEN BK 15.05.1981 +91 SB
56 MUHAMMED JONES ELFSTRØM SP-09 18.12.1987 +91 SB
57 OLA LYSEGUL DALBY TORDEN BK 24.03.1990 +91 SB
58 STICHE CLOVER TORDEN BK 27.10.1995 +91 SB
59 RUNAR TYSSE HEIANE BK 08.06.1994 +91 SB
ANT. NAVN KLUBB FØDT VEKT INNVEID KLASSE
KVINNER:
1 VIJAN AHMAD IF ØRNULF 12.10.1999 48 JKA(51 JKB)
2 FAIZA HERSI IF ØRNULF 21.01.1998 48 JKB
3 MARTHE SKAU JESSHEIM BK 05.03.1998 64 JKB
4 MARTINE KJARTANSDOTTIR B-30 30.09.1998 75 JKB
5 TIRIL BLOMSØ BODØ BK 23.03.1999 81 JKB
6 PERZIN NAZARI IF ØRNULF 27.09.1988 48 SKB
7 ELIN BØ DRAMMEN BK 23.08.1993 54 SKB
8 JACQUELINE NICOLE BRYANT OSLO BK 25.10.1994 57 SKB
9 CECILIE AGA HEIANE BK 25.11.1997 60 SKB
10 HENRIETTE VASSTRAND STAVANGER BK 00.00.1993 64 SKB
11 LISBETH HJORT TORDEN BK 23.09.1988 75 SKB