Landsmesterskapet i Diplomboksing 2016 er ferdig (17.01.2016)

Landsmesterskapet gikk på Jessheim fra 16.01 til 17.01.2016.

Det ble bokset 17 finaler og 14 semifinaler i tidenes største mesterskap. Alle resultater finner dere her:

Finaler Søndag 17. januar kl.: 11:00

Kamp Type Vekt Fornavn Efternavn Klubb Res. Poeng
1 A 60 Ingela Ørstavik Eikrem Volda Ørsta BK 3 28
A 60 Thale Pettersen Jessheim 0 23,5
2 B 30 Ola Skeie Gamkinn Gran 0 22,5
B 30 Benjamin Reinertsen Arendal 3 23,5
3 B 36 Odin J Paulsen-Nedresagen Ski 1 19
B 36 Alkhazur Magamadev Moss BK 2 21,5
4 B 42 June Laake Jessheim 1 23,5
B 42 Thoreya Pedersen Jessheim 2 24,5
5 B 46 Per Martin F Bauthler Vestmar BK 0 25,5
B 46 Alekhan Arskhanov Bærums Verk 3 30,5
6 B 52 Sunniva Hofstad B-30 3 27,5
B 52 Sara Melgård Gran 0 24,5
7 B 54 Brage Elverhøi Jessheim 3 30
B 54 Dennis Bøe Dahl B-30 0 26,5
8 A 38 Stephan Senn Gran 0 24,5
A 38 Magomed Arsaev AIK Lund 3 31,5
9 A 46 Ole Andreas Bromseth Spkl Ulf-An 2 25,5
A 46 Eliaz Raza SP09 0 24
10 A 48 Jakob Høye Einarsen Bragd BK 2 24,5
  A 48 Atila Navidi Arendal 1 24
11 A 50 Mehedi Al-Gazzi Arendal 0 22
A 50 Tomas Langeland Aurland IL 3 26,5
12 A 52 William Reitan Nerhagen Vestby 1 24,5
A 52 Per Holte Aarø Vestmar BK 2 16,5
13 A 54 Martin H Jacobsen B-30 3 24
A 54 Andreas Skipa Johnstad Drøbak Bk 0 22,5
14 A 54 Silje Marie Pedersen Jessheim 0 19
A 54 Amalie Østeby Askim BK 3 25,5
15 A 57 Jacop Hansen IF- Pors 3 26
A 57 Oskar Stigen Sørensen Aurland IL 0 23,5
16 A 60 Ismail Yusupov Jessheim 1 23
A 60 Kristoffer Moa Pettersen B-30 2 24
17 A 66 Marcus Øvald IF- Pors 0 23,5
A 66 Simon Gundersen Grimstad BK 3 28

 

 

Resultater semifinaler lørdag 16. januar:

Kamp Type Vekt Fornavn Efternavn Klubb Res. Poeng
1 B 36 Nicklas Tårnes Stavnes B-30 0 23,5
B 36 Alkhazur Magamadev Moss BK 3 25
2 B 46 Ron Emini Jessheim 0 19,5
B 46 Alekhan Arskhanov Bærums Verk 3 29,5
3 B 54 Brage Elverhøi Jessheim 3 29,5
B 54 Adam Arsave AIK Lund 0 21,5
4 B 54 Dennis Bøe Dahl B-30 3 23,5
B 54 Andreas Haugen Arendal 0 18,5
5 B 52 Naltina Wenneck TK 0 25
B 52 Sara Melgård Gran 3 28
6 A 38 Jesper Gårder Gjerdingen Gran 0 28,5
A 38 Magomed Arsaev AIK Lund 3 32
7 A 50 Victor Arnkvern Hamar BK 0
A 50 Tomas Langeland Aurland IL 3
8 A 50 Deni Tsyngaev Jessheim 0 22
A 50 Mehedi Al-Gazzi Arendal 3 25,5
9 A 52 Michael Lurås Boger Moss BK 0 21,5
A 52 Per Holte Aarø Vestmar BK 3 25,5
10 A 54 Levi Aspelund Knardahl Arendal 1 22,5
A 54 Andreas Skipa Johnstad Drøbak Bk 2 23
11 A 57 Muslim Yusupov Jessheim 1 12
A 57 Oskar Stigen Sørensen Aurland IL 2 12,5
12 A 60 Lars W. Nylander Spkl Ulf-An 0 18,5
A 60 Kristoffer Moa Pettersen B-30 3 24,5
13 A 66 Elias Eriksen IF- Pors 0 19
A 66 Simon Gundersen Grimstad BK 3 26,5
14 B 42 Thoreya Pedersen Jessheim 2 20,5
B 42 Christina Leirbakken Moss BK 1 19